Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Останній СОКОЛ, ЛЕГ ІНЬ або про ТОТЕМИ

(Рецензія на твір: Останній вовк, автор: Хрест)

© Савур (а був колись Халва), 30-09-2007
По перше вітаю Вас на Гоголівці!
Одразу попереджаю, тут багато туфти і плевел, але, кол трапляються ЗЕРНА, то одразу розумієш,що воні варті того, аби шукати їх серед тої туфти і плевел.
Також хочу попередити, що сайт забабаханий таким чином, що в новинках засвічується лише дві поезії і дві прози в день. Тобто певна частина гаківчан прочитає тільки ті два твори, що потрапили в новинки і не факт, що перейдуть на сторінки автора.
Тепер стосовно вашої творчості.
У Вас патріотичне домінує над поетичним. Тому намагайтесь час від часу перечитувати свої вірші (не для когось, а для себе). Коли перечитуватиме для себе, то помічатимете огріхи і редагуватимете їх.
НАЙГОЛОВНІШЕ. Ситуація така, що в українському архетипі йде поклоніння тотемам СОКОЛА і ЛЕГІНЯ. Романтизація ВОВКА йде з Кавказу і Росії (Висоцький і Розенбаум). Підозрюю, що пісні останніх мали на Вас попри ваші націоналістичні ідеали певний вплив. Цілком можливо, Ви ненавидите обох за їх єврейське походження і вважаєте нищівниками цивілізації. Але враженні популярністю їх пісень про вовків у росіян вирішили автоматично перенести образ вовка на Україну. Тому для мене ваші вовки здаються чужими. А може справа в тому, що ваша пісня для мене поки не дуже досканала.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.028401851654053 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати