пробуйте обов'язково. а тоді виберете, що краще підходить. а псевдо необов'язково. то як вже творче життя складеться)). в когось воно рівне, в когось "історично" насичене))
Прошу вибачити моє втручання, але я теж збираюся спробувати писати вірші без розділових знаків, а наразі в мене підготовчий цикл. Я дивлюсь, як пишуть інші, а також цікавлюсь офіційною позицією інтернета про це.
Ось і вніс ясність.
Псевда собі ще не вигадав, а прізвище поганеньке.
Тому поки шо анонім.
Дякую, Avtorе! Я не надто товаришую з розділовими знаками. особливо тире і двокрапкою. Кллись на одному сайті жовго правила їх. А мені одна авторка і порадила писати без знаків. Спочатку це було як гра, як експеримент. А потім сподобалося)). Правда деякі все-таки часом ставлю, якщо в цьому є потреба. Без знаків писати важче. Треба так писати, щоб не виникало дво- чи багатозначностей. Хіба це плановані багатозначності , які спеціально залишаю нередагованими. Роюлю це для того, щоб кожен читач мав індивідуальний простір для власних тлумачень чи фантазій.
"Поети XX століття стали писати вірші без розділових знаків. Здавалося б, текст з пунктуацією більше легкозрозумілий; зате текст без неї більше провокує на розуміння - він ставить перед нами завдання самостійно розставити відсутні знаки, розмістити в тексті граматичні зв'язки, приписати словам граматичні функції. В результаті текст робиться не менше, а більше насиченим смислами."(с)*
*Інститут європейських мов.
Анонім.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design