Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Я не просив мене родити!

(Рецензія на твір: ВВВ, автор: true_thomas)

© Невідомий поет Рабінович, 02-08-2007
Ваш вірш можна звести до цього магічного мотто, що батьки часто чують від дітей. Теза настільки ж стара, наскільки й наївна. Не варто з таким примітивним мисленням братися за складні теми, якою, зокрема, є Друга світова (або, як її влучно назвав Суворов, Перша соціалістична) Дійсно міф про так звану Велику і Вітчизняну - останній радянський міф. Треба його руйнувати, бо навіть наші інформаційні канали весь час транслюють радянську пропаганду і задрали цим. Ветерани, ті що реально воювали, вже давно в землі, а орденами брязкають вертухаї, що стріляли їм у спину. Я знаю кілька реальних ветеранів, що реально воювали - вони воліють сидіти тихо і не дуже полюбляють згадувати, особливо при сторонніх. Тому що це було страшно.
Але коли маєш справу з трагедією (а Друга світова була трагедією), не можна користуватися дитячими формулами. Таким віршем ви ображаєте усіх, хто реально воював. Ви намагаєтеся плюнути їм в обличча, але це незаслужено і несправедливо. Ви не прохали їх воювати, ви не прохали в'язнів концтаборів НКВС та Гестапо сидіти за колючим дротом, ви не прохали вояків УПА гинути за Україну і не прохали чорнобильців лізти до реактору, а також не прохали рядянську армію воювати в Афганістані. Що робити? Усім плюнути в обличча.
Не можна так, шановний. Треба виростати.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044312000274658 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати