Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: РОЗКРИТИ ДУШУ, автор: Видалено)

© Максим Т, 27-09-2016
Важко таким текстам виставляти якісь оцінки, особливо тому, хто там - не був.
Колись трапився мені коротенький текст; єдине, що про війну розповів його герой, був випадок, коли він помилково застрелив людину у військовому однострої, а людина була просто місцевим божевільним і зброї не мала. І він підсумував цю розповідь отакими словами: Війна - мерзенна справа, тому що на війні вбивають людей.
Ваш герой, здається, в першу чергу себе вбив. І це не менш жахливо, а може - і більш страшно, бо йому доводиться жити далі - із усім пережитим, перевбитим.
Колись, пам'ятаю, я допитувався в своїх ветеранів про війну - але розповіді їх були для мене, малого, нецікаві; виходило, що для них війна не мала жодного героїчного забарвлення. Це була огидна, страшна, ненависна робота, яку неодмінно треба було виконати та найскоріше повернутися до роботи людської, до хліборобства, медицини, до облаштування осель та викохування дітей - до всього, що насичує життя змістом. А війна позбавляло життя моїх дідів-бабів сенсу - і вони за те її ненавиділи і ніколи не згадували, цілком зосередившись на "мирному будівництві". На жаль, ветерани, які приходили в школу, пропонували діткам якісь геть гламурні картини війни - не було там нічого, що пережив Ваш герой.
Дякую Вам.
З повагою, Максим
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.046086072921753 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати