Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51564
Рецензій: 96013

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Держи, синку, місце, автор: Михайло Нечитайло)

© Меньшов Олександр, 24-09-2016
Дійшли руки та з'явився час поділитися своїми враженнями.
Поперше, оповідання не здалося мені таким вже похмурим, наповненим "фаталізмом" та нотками "зневіри в людську гідність". Скоріше навпаки.
Але всеж таки весь денья ходив у роздумах. І спочатку навіть не міг висловити, що ж мене мучило. Швидше за все, не "огидні сцени мертвих тіл" (як написав хтось із ваших коментаторів), і навіть не буквальна точність передачі атмосфери і духу того часу.
Я думав про те, як потім, через роки, людина живе з усім цим. Можливо, вона просто прибирає спогади, як прочитану (неприємну) книгу, щоб ніколи до неї і не повертатися. Можливо спирається на відмовки, типу - це були нелегкі часи, або - так склалося, бо жити то треба було. Можливо, .кидає все на Бога: типу. Він довзволив цьому відбутися, Йому і відповідати... І таких "можливо" побачив силу силену.
Безумовно, через призму подібних міркувань, через призму пережитого, душа головного героя змінюється. Він напевно бачить навколишній світ в абсолютно інших фарбах (або взагалі без них). Я запитав себе: "А наскільки тепер фарби Олекси справжніши, ніж у нас, які не пережили подібних речей"?
Зізнаюся: в силу своєї натури, спробував приміряти на себе "Олексу". Але так і не зміг... Та, мабуть, і не варто цього робити.

З повагою, О.М.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.032538890838623 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати