Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51553
Рецензій: 96005

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: На семи вітрах (пам'яті О.Т.), автор: Вікторія Т.)

© Максим Т, 25-08-2016
...Не люблю такі тексти - тому що після них мені соромно жити, чи то так, як я це роблю, чи то взагалі. Та вже нема чого робити - текст прочитано.
Майстерно написано, виважено, і щоближче фінал, щосильніше пече сором, щось лоскоче в горлі, круте в носі, свербить в очах.
А ось ця думка - просто зняли в мене з язика, я саме про це останніми днями міркував: немає нічого драматичнішого за щоденне життя. І не тільки останніми, я вже давно про це міркую, що "маленькі трагедії" - довкола, постійно, з усіма, тільки придивись, прислухайся, забажай чути й бачити. Але - є й інша сторона - для декого життя, що сторонньому спостерігачу здається трагедією, є просто життям. "Ми так живем", так би мовити, - не навмисно, не з чужої злої волі, а просто так все ніби саме собою складається, і словом "драма" чи "трагедія" людина своє життя не називає. Я навіть не знаю, що це: мудрість чи цілковите неусвідомлення... Ну, й навпаки - також буває, але то інший випадок.
Ви згадали про застереження поета - так, дійсно, Шпаліков застерігав, і він мав рацію. А ось що я знайшов у Бродського: "По безнадежности все попытки воскресить прошлое похожи на старания постичь смысл жизни". Еге ж.
Отже, текст надзвичайно потужний.
Щиро Ваш, Максим
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.037946939468384 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати