Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Для чого пишуться твори?, автор: Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ)

© Viktoria Jichova, 20-08-2015
А про що ж іншого йдеться? Про патріотизм у стилі "а-ля Путін"? Той теж почав забороняти своїм співгромадянам все іноземне, включно їжі. Що ви тут пропагуєте, пане Снаговський? Якусь надуману дискусію та ще обзивання імагінарних опонентів "клініками"? Чи не клініка отой самий тоталітарний псевдо-патріотизм, де ті, що вважають себе лише одними-єдиними "носіями правди і моралі у вищій інстанції" будуть ьобмежувати свободу на індивідуальні смаки та приорітети інших людей. Навіщо пишуться літтвори? А так, знаєте, заради жарту, або має людина потребу самовираження і хоче поділитися своїми поглядами чи простто заради спілкування. Просто так, бо вона хоче і може - і ніякий "псевдопатріот", який плаче над тим, чому вона не пише про "рідне українське" їй це не заборонить. Причин для писання літератури в мережі є тисяча і одна - і це кожного автора річ, про що писатиме. А читач має на вибір: або читати, або не читати, особливо тоді, коли він сам спроможний вибрати твір за власним смаком без набридливого навязування реклами та заборон тих, хто хочуть всім щось вказувати і диктувати.
А ця дискусія про те, для чого автори пишуть і викладають свої твори у мережі, вже точилася стільки разів і все безрезультатно, що немає сенсу знову "товкти воду у ступі". Бо і так кожен автор собі робив і буде робити те, що вважає за потрібне. Може, краще зосередитися на тім, щоб у нас на сайті і надалі процвітав плюралізм думок і смаків? Кожному "до кольóру-до вибóру", як у нас говорять в Галичині.
з повагою,
Віка
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.03681492805481 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати