Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51586
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Куркуль ч.3, автор: Михайло Нечитайло)

© ВЛАДИСЛАВА, 21-05-2015
Важка частина. Пане Михайле, сподіваюся, Ви на мене не образитесь, але скажу, що це не найсильніший із Ваших творів. Може, вся справа у темі. Непросто про таке писати. Але якби не було сказано, що історія реальна, не впевнена б, що у неї повірила.
Особисто мені забракло глибини, якоїсь переконливішої вмотивованості дій. Якщо взагалі можливе виправдання для таких злочинів. Петро ж підготував справжню зброю. Хіба він маленька дитина, щоб не розуміти, яку вона несе небезпеку?
Чомусь мені здалося, що Ви, пишучи цю частину, трохи поспішали. Звичайно, важко описувати такі страшні події та й до ГГ ви навряд чи відчували симпатію, але, як на мене, варто було копнути глибше, додати психологізму. У мене ГГ не викликав тих емоцій, яких мав би.
А ще важко віриться, що чоловік, батько, який сам пережив смерть дитини, зумисне підніме руку на двох хлопчаків. Це, звісно, не закид автору, який просто розповідає реальну, а від того ще страшнішу історію. Селяни повелися з Петром несправедливо. Але хіба ж його бажання госпораювати на власній землі виправдає вчинене ним жахіття? Думаю, тут може бути лише одне пояснення - від відчаю і горя чоловік просто збожеволів.
Твір викликав шквал різних, подекуди суперечливих думок, а, отже, зачепив.
З повагою, Влада.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.027940034866333 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати