Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51564
Рецензій: 96013

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: ВІЗИТКА-4, автор: Зоряна Зінь)

© Олександра Малаш (Пилипенко), 29-01-2015
Що сподобалось:
коротко і влучно сказано про дуже складні з погляду психології речі, як-от: дівчисько, розбещене багатою мамою змалечку, ставши дорослою жінкою, вимагає від усього світу, аби потурав її примхам. Оцінка людей як обслуговуючого персоналу для "себе коханої" - Вам як автору це вдалося втілити в Уляні. Втім, трохи здивувало, що господиня називає покоївку Агатою Крісті - як на мене, Лянусик мала б бути занадто обмеженою (судячи з її мови), аби знати таких особистостей, та ще й порівнювати когось із ними.
Сподобалися кількаслівні портрети - немолодого посильного, котрий вирячився під спідницю адресатові і "почервонів під саму кепку", Марти з її "що люди казатимуть". Соковита українська мова з усіма стилістичними відтінками - це про Вас!
Що не сподобалось:
Трохи затягнуто епізод із отетерілою куховаркою, яка раптом побачила свою господиню голою. Відчувається певною мірою зневажливе ставлення автора до материнства, виражене в опозиції - груди жінки, що не годувала, метляються туди-сюди, а груди чайлд-фрі - лише припіднімають тканину. Те, що ви звете "фітнес-клубом", у час Уляниної матері звалося просто "спортзал". Олег - не "мовець", а радше - просто "чоловік" або щось на кшталт цього. "Мовець" - це вузькоспеціалізований лінгвістичний термін.
Загалом твір цікавий, з нетерпінням чекаємо на "далі буде".
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.031651020050049 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати