Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: СІВЕРЯНИ - 6, автор: Володимир Ворона)

© Viktoria Jichova, 09-01-2015
Прочитала і ось цю Вашу частину, пане Володимире. Що сказати? Бій описано чудово, дуже детально, пристрасно, чітко - здається, що Ви майстер таких от важких деталей, а ще, мабуть, знавець рукопашного бою та фехтування. В житті би так не написала, їй-Богу. А ще моє окреме дакую за те, що було згадано за Тора. Також мене дуже зацікавив язичеський обряд тризни - відходу загиблих у Вирій.
В попередній рецензії Ви казали про те, що варяги були рекетирами у свій "зоряний" час. таки-так, погоджуюся з Вами - їх боялася уся Європа, навіть Північна Африка, де вони закладали свої колонії. Донині маємо Нормандію у Франції, англо-саксонське королівство Англію і так далі. Звісно, що з ними в тій далекій минувшині не було все однозначно. Але такі були тоді часи - жорстокі, але й справедливі водночас. Але найбільший позитив вбачаю у тім, що разом з ними виникла Київська Русь, заснували династію Рюриків і що об´єднали наші слов´янські племена та роди в одну могутню державу. Дякую! Прекрасний твір! Все бачиться, наче вживу - і я таки справді вболівала за Озарича. Отож - пишіть продовження і не зникайте надовго. Хоча би час від часу показуйтеся на сайті і радуйте нас хоча би уривками. Бо і їх можна розглядати як цілком самодостатні твори.

З теплом і пошаною,

Віка
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.027534008026123 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати