Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: МІЧЕНИЙ, автор: Анізія)

© Михайло Нечитайло (93.180.233.—), 23-07-2014
Чесно скажу, Анізіє, Ваш твір викликав у мене якусь двобоку, чи як його правильно й сказати, реакцію. Сумно й боляче Ви написали про війну, котра руйнує не тільки дружбу між народами, але й родинні почуття. І в той же час, можливо, це суто чоловіча риса характеру, я не надто побиваюся з-за таких історій. Іноді в житті на прикладі одного села спостерігаю з десяток випадків, коли брати готові повбивати один одного з-за нещасного батьківського спадку, з-за слова недолугої ворожки, з-за задрощів, з-за жіночих пліток, і... і... і... Що вже говорити тоді, коли поставлено на кін долю Вітчизни. Це вже не спадок і не плітки, це вибір.
Зауважу й ще об однім. Ви поділили братів за національною ознакою, мовляв, один син вдався в матір-росіянку, негативну з усіх боків, інший у батька-українця, суцільний позитив. Але це не так. Ніколи не визнаю розподілу людей на хороших і поганих по національності. Бо є такі українці, що краще вже з чортом, а є такі росіяни, що Бог з ними поряд ходить. Воюють не національності, воюють народи, що ведуться на поклики своїх лідерів. Та й там, на Сході, з нашого боку чимало росіян, а з їхнього щонайщиріших за паспортом українців.
А твір написаний з душею. Тема тільки болюча, від того й враження неоднозначне. Вже вибачте, коли що не так, але не люблю вустами лити мед, коли на душі й полину запах маю.
З повагою М.Н.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.028986930847168 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати