Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Професійно.

(Рецензія на твір: Про вагу слова., автор: михайло карасьов)

© Володимир Ворона (81.163.118.—), 22-07-2014
Професійно, не по-аматорськи, виконана робота. Та все ж, аби підкинути дровець, зауважу наступне. Стосовно тексту самої мініатюри: мені видається, що слово "схололому" варто було б замінити на "холонучому". Хотів написати дещо про котика, але передумав: не в ньому суть.
Безперечно, твір, що спонукає до рецензії, за обсягом втричі більшої від нього - вже є талановитим. Проте, як мені здається, є потреба в уточненні Вашої тези про вагу слова. У чому саме проявляється ця вага? В емоціях, котрі викликає твір. Байки Езопа, притчі Христа є сильними не лише коротким текстом, але, головне, - мораллю, яку вкладено автором, висновком, до якого він підводить читача. А анекдоти? Текст часом абсурдний, несподіваний своїми поворотами, зате емоції, котрі слухач, чи читач, докумекавши, у чому там "сіль", отримує, змушують дослівно пам"ятати ці перли, часом, усе життя.
Чи міг М. Славинський так само майстерно скласти докупи слова, але без тих нюансів, що характеризують, як самих героїв, так і їх відносини? Безперечно, міг! Якби ми прочитали таку вихолощену мініатюру, де має місце винятково сюжетна дія, то нас нічого б не зачепило. Тому, на мій погляд, варто зазначити все ж, що сила надрукованого слова не в лаконічності, а в умінні автора викликати у читача певні асоціації, емоції, а відтак - і зробити висновки.
Переглянувши дещо з написаного Вами тут, скажу, що Ваша літературна критика напрочуд глибока, вартісна і по-людському мені близька.
З пошаною - ВВ.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.040197849273682 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати