Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Острівець, автор: Олеся Сімон)

© ХЮ, 29-03-2014
"Його очі звикли до нестерпної білосніжності кахлів, до гострих лікарняних запахів, від яких пече в носі. Годинник намотував на стрілки час, тягучий і густий. У стерильній тиші було чути тільки голос апаратів, які підтримували життя в тілі пацієнтки. Навіть годинник цокав пошепки, навіть думки блукали навшпиньки." - розкішний уривок!!! Браво!

Що стосується тексту (буду відверта). Початок - чудовий, з явилася гостра інтрига. Та десь до середини, вона почала сповільнювати хід, а далі й взагалі загубилася... Чомусь видалось, що твір - затягнуто довгий. Текст має бути концетрований - мінімум слів, максимум змісту і враження.

Ще є за вами гріх - підбираєте невідповідні, недоречні для змісту слова (це те, про що вам писав Юрій). "Невже ця спляча красуня ніколи не прокинеться?" - це пазл не з цієї картини. Використовуєте шаблону фразу "спляча красуння" , але вона там недоречна. "Спляча красуня" -так можна написати, приміром про дівчинку, яка любить багато поспати, і вклати ту фразу у вуста матері. Але ніяк використовувати до людини, яка застрягла між життям та смерттю. Тут потрібно використати ефект трагічності, а не лекості (спляча красуння - дає ефект легкості). Написати: "невже її сон перейде у вічний...", або такого типу.

Розумію, що читати мою критику не дуже приємно. Але повірте вона щира та доброзичлива.

Успіху!
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.038821220397949 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати