Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Не погаси вогонь

(Рецензія на твір: Ганьба усім, хто ще не на Майдані!, автор: Володимир Олівець)

© Найк Велес (95.135.203.—), 13-02-2014
Ваш вірш сповнений бунтівної енергії - і це вельми добре.

От тільки я після 2004 року дивувався - куди поділися полум'яні революціонери? Гризня, розбрід і хитання, головний "вірю, знаю, можемо" не так щоб уже й знає, і очевидно мало що може, хіба обізвати "газову" юльку "сучкою", котра набрала блох".

Виявилося, що Лідер Майдану заявляє тим, хто кричав на Майдані "разом нас багато - нас не подолати" - "я вас з помойки витягнув". От Месія бля!

Революція не закінчується Майданом. Коли ми корупціонерів, злодіїв осудимо народним судом - оце справа! Кричати на майдані, вдихати "дух чеснот" - це лиш початковий етап.

А у Вашій творчості вірш "Ганьба..." - теж, схоже, початковий етап. Рими на кшталт "співчуття" - "життя" - то відверто графоманські штучки, і дратують. "Жить життя" - теж явно не комільфо.
Занадто багато пафосу - і на початку рецензії я вже навів приклад, у яких брехунів та Іуд перетворилися пафосні крикуни зразка 2004 року. Наш гнів не повинен спалахнути, як блискавка, і зникнути, уступивши темряві корупції і свавіллю чиновників, наша незгода і ненависть до влади не має піти тільки в "пафосний гудок" (на кшталт "ганба" чи "геть"). Маємо зберегти революційний вогонь надовше, аби виправити ситуацію в суспільстві. Потрібно вчитися на минулих помилках.
І тоді вірші стануть ще кращими!
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.041386127471924 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати