Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51586
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Нова порція марива:

(Рецензія на твір: Могутні купки, автор: Антон Санченко Статус: *Експерт*)

© Did, 15-05-2007
Народ, дякую усім за підтримку. Самі винуваті, що надихнули мене на нову порцію питань, тож маєте тепер ще одну мороку їх читати.
Шановна Редакціє, рекомендую більше не хвалити, бо я і на цьому не вгомонюся :)
Антоне, не згоден, що все розписано старанно, бо не старанно.
Пропоную усм сприймати це як необдумані репліки і коректувати на ходу щоб редакції було над чим думати.

Отже,
Я хочу щоб на сайті було:

4) віртуальні курси „молодого письменника”. Якби було щось типу: виклали інформацію- дали завдання-провели обговорення-зробили висновки, я би обов'язково брав участь.

5) віртуальні курси „молодого письменника” чи щось схоже, і можна навіть на певних умовах, зрештою усі тренінги щось коштують. (наприклад підписка на „друга читача” чи „зберіть десять обкладинок альманаху і вишліть їх на адресу редакції. Чорний жарт :-0 )

6) запрошувались авторитети, які б розповідали як стали письменниками, давали поради початківцям і Гаківцям зокрема. Для авторитетів – додаткова реклама, для журналістів „друга читача” – зайве інтерв'ю, а для Гаку вигод ще більше. Переконаний, що це би відчутно підняло імідж сайту.

7) онлайн зустрічі з письменниками. Якби така зустріч була анонсована – обов'язково прийшов би, поставив питання, а то й загнав би того писаку в кут.

8) конкурси „на тему” – це добре , а конкурс на твір по „заданому сюжету”, думаю, не менш цікаво, а може і більш. Я би обов'язково взяв участь.

9) більше всілякої активності з боку авторів. От ,наприклад, себе я вважаю досить активним і на таких як я, по суті, тримається сайт.

10) більше всілякої активності авторів, хоч я і не зовсім активний в силу певних причин, але визнаю, що це чи не головна запорука успіху сайту.

11) більш активна редакція. Бо вона раз у тиждень пише три абзаци, а весь інший час взагалі невідомо чим займається, (тобто відомо – пиляє нігті на роботі і профукує трафік не будемо казати на що:)

12) в правилах більш чітко і жорстко прописали „кодекс” автора, а також права та обов'язки редакції, щоб усі знали що можна від неї вимагати і що нам за це буде.

13) при реєстрації ввести певну анкету, з якої можна було би хоч приблизно скласти уявлення про людину або ж про вигаданий нею образ. Не особисті дані, а відповіді на певні запитання: що любить/нелюбить писати, слухати, читати, дивитися, їсти, лаяти, викидати, купувати, малювати, бити, пити, вивчати, як любить відпочивати , працювати, марнувати час, тусуватися, де публікувалась, брала участь і т.п. і що завгодно.
Тому що „кілька слів про себе” не спрацьовує, більшість авторів тут постають не як живі індивідуальності, а як безликі написи на поштових скриньках.
Тому що люди по певним уподобанням в цілому інтернеті один одного знаходять , не те що на одному сайтику.

14) щоб на сторінці автора можна було приліпити кілька фото, а то і певний файл. Наприклда мої вірші краще сприймаються на слух, ніж візуально. Ось я би з задоволенням приліпив хоч один аудіозапис з авторським читанням, а то і відео з минулої слем-тусівки.

15) місце, де автори можуть рекомендувати один одному прочитані книжки, статті і т.п. Якби був такий „топ” під вивіскою „рекомендую прочитати” я би мав додатковий стимул частіше заходити на Гак щоб бути в курсі літпроцесу.

16) місце, де автори могли би дискутувати про видані книжки – критикувати їх і т.п. Я, наприклад, на цих загальновідомих „Х”, „Y”, „Z”, на яких всі ніби показилися, живого місця не лишив би, а хтось, може й навпаки.

17) рубрика, чи просто „бігучка” типу „новини в літературному житті”.

18) регулярно обновлювана інформація про всі презентації, літконкурси, фести, слеми і т.п.

19) більше лінків на інші варті уваги сайти і, відповідно, більше Гаківських – там. Бо кожна Гаківська іконка в мережі додає мені шансів бути прочитаним.

20) місце, де можна опублікувати просто голу ідею. У мене ідей, сюжетів, синопсисів (кіно, роликів, телепередач, свят, вечорів) повно , одному і не справитись, а, як мені відомо, на це є попит. Я би обов'язково туди щось виклав.


21) якщо це сайт авторів-початківців, то чому тут немає жодної інформації чи бодай посилання на місце, де можна отримати кваліфіковані відповіді на стандартні питання: як оформити авт. права, як видатись власним коштом, які взагалі етапи в процесі видання книжки, скільки що коштує і хто може за це взятися. Я би обов'язково звернувся, бо і доробок є, і навіть спонсор, а куди звертатися не знаю.

22) повідомлення на імейл про нові відгуки і рецензії на мій твір

23) можливість розміщати ілюстрацію до твору, це надзвичайно важливо і актуально

24) можливість застосовувати смайли – переконаний, що емоційне забарвлення відгуків стало би більш насиченим

25) можливість в рецензіях чи в рекомендувалці виставляти бали. Слова, чи німий клік – це добре, а з цифрами завжди все зрозуміліше.

26) ввести диференційовану рекомендувалку, наприклад замість однієї „птички” зробити три емозначки

27) ?

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.047377109527588 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати