Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51586
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Ащо, меланхоличненько.

(Рецензія на твір: Меланхолійна казка, автор: Олеся Сімон)

© Андрій Ворон, 16-10-2012
Мені опвіданнячко сподобалось. Спокійно, рівно плавно - гарно. Ну і суму осіннього наганяє і злегка торкається душевних струн.

Та маю кілька зауважень:

"Звичайний осінній день добігав кінця. Зазвичай осінні..." - сам грішу такими конструкціями та все ж, так щільно ставити одне і те саме словосполучення не найкращій варіант. Плюс те що день не був звичайним (зазвичай не добігають кінця) трішки випадає з настрою оповідання.

" був на диво швидкоплинним. Безмежне сіре небо було... " - "був" саме по собі погане слово. Тим більше два щільно стулені. "Якщо все описане було таким то яке воно зараз?" - може постати питання. Як на мене оте друге "було" можна легко викинути.

"Відомо, що можна безкінечно дивитися на три речі: на те, як струмує, хвилюється чи відпочиває вода, на те, як палає вогонь, на плин хмар у небі" - я зіпсована людина але я одразу згадав про старий анекдот: "вогонь, вода і чужа праця" І мене це вибило з настрою твору. Сильно. Плюс обліплені епітетами вогонь та вода закривають ними наявність у реченні "хмар". І постає питання, а що ж третє?

Ну і остання деталь. Лист. Алегорія гарна. Образ старезний, але від цього ставший ще кращім. От тільки якось важко сприймати у ХХІ сторіччі паперовий лист. Та тут і сам не знаю що порадити.

До наступних творів.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.029574155807495 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати