Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Справді - вдалий текст

(Рецензія на твір: , автор: )

© Наталка Ліщинська, 09-07-2012
Хоча мені рідко смакують історичні тексти, бо в свій час перечиталася, що вистачає досі. :-) Ваш - класичний, жвавий, з динамічним сюжетом. До побудови речень і мови є зауваження: іноді фрази надміру задовгі, розбудовані, надто багато змістів є в одному реченні, подекуди незграбно сформульовано і зловживання дієсловом "бути". Ось, наприклад: "Величаві коні гармонійно поєднувалися з благородними наїзниками, утворюючи непереможний бойовий механізм." Це шпалери у вітальні можуть гармонійно поєднуватися з меблями, але не люди з кіньми. Слово "механізм" тут чуже, воно сюди не ліпиться, бо знову ж людина і кінь - не залізяка-танк, та й епоха геть невідповідна цьому слову. Ще: вельми важко позбутися зайвих епітетів (я це розумію і знаю з власного досвіду), але варто лаконічніше, як на мій смак, у Вас їх надміру. І ретельніше би їх підбирати. Бо доволі заюзано звучать і величаві коні, і благородні наїзники, і непереможний бойовий механізм.
Є й більш суттєва заувага... Читаючи Ваші тексти, мушу поділитися спостереженням про те, що надто передбачувано відбуваються події. Скажімо, щойно Ви написали про перстень з рубіном, важко не здогадатися, що відбуватиметься далі. Читача доводиться ще й дивувати, розповідаючи йому історію.
Дякую, пані Олесю!
З повагою,
Наталя
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.043092012405396 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати