Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51565
Рецензій: 96014

Наша кнопка

Код:



Рецензії

я вірю в силу українського народу

(Рецензія на твір: // Примусова педерастизація українців //, автор: Іван Лузан)

© Світлана Кедик, 04-07-2012
У перекладі з грецької характер означає карбування, відбиток. Звісно, характер формується під впливом зовнішніх факторів.
Тип національного характеру залежить від багатьох факторів:
територіальне розташування. Адже територія має свої природні умови, тож не дивно, що в більшості український народ закоханий в природу, закоханість в свою чергу викликає ліризм та спокій. Родючість землі сприяє такій рисі як працьовитість та наполегливість.
Історія вибудовувала войовничість українського народу, адже Україна завжди потребувала захисту.
Світовідчуття українського народу будує культуру а це творча діяльність, адже українці дуже поетична, співуча… нація.
Ментальність(спосіб мислення) українського народу вибудовує неабияку стійкість до зовнішніх життєвих подразників. Ментальність українського народу можна назвати духом народу. З прадавніх часів дух мого народу був незламним і сильним.
Звісно соціальні чинники сучасного світу сталять на коліна кожного з нас, головне аби ми бачили перед собою не ідола і навіть не Бога, а власного себе. Бо тільки побачивши себе у власному собі ти вибудовуєш саме ту пам’ять, яку варто закарбувати і вже це стає абсолютом. Зрештою, характер індивіда це дійсно є відбиток тих чи інших подій, тих чи інших переживань, що змушують тебе до роздумів-висновків, емоцій… Група індивідів це вже є народ, а народ це держава. Держава в середні віки символізувала Христа – земного тай небесного Управителя.
І я вірю не в силу засобів масової інформації, а в дух українського народу, котрий насправді сповнений неабиякою життєвою силою і саме тією пам’яттю котра відроджує в нас Першоджерело нашого зародження. Бо якщо кожен з нас звернеться до себе, як до особистості аби віднайти в собі Бога (Любов) то він знайде Його і зовні у суспільстві.
Я не проти гомосексуалізму, примусовості і тому подібного з тої причини, що я ЗА розумне мислення. Адже мислити чи не мислити нам ніхто не може заборонити окрім самих себе. І закони, погляди, нрави… ми самі собі придумовуємо, часом для того аби порушити.
Повірте, не варто боятися зіпсуватись, чи того хто може зіпсувати народ або погано на нього вплинути. Бо боязнь це не є риса характеру ані індивіду ані народу, боязнь це лише прояв слабкості. А ми сильні, саме тому нам нікого боятися.

З найкращими побажаннями, Світлана
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.03510308265686 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати