Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51560
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

"Хочу жити!" Д.Чайковський

(Рецензія на твір: Я хочу жити в спогадах Твоїх, автор: Pawlik)

© Марія Касян (93.127.55.—), 02-11-2011
Бажання до життя- найбільше бажання

Рецензія до книги Д.Чайковського «Хочу жити!»

Жах, кров, сльози, страх, біль – далеко не все, що можна було прочитати в очах героїв твору Чайковського «Хочу жити!». Відчайдушний народ всіма силами прагнув вільного життя у своїй незалежній державі – Україні. Але на шляху до цього він наче поглинається справжнім пеклом, де не існує співчуття, розуміння, гуманності, в цій дірі панує лише насилля, кров, крики, прокльони, плачі. Ці всі фактори напряму пов'язані з німецькими концентраційними таборами і політикою Гітлера проти нашого народу. Ми потрапили під тиск фашистів навіть не очікуючи такого удару з їхнього боку, так як ворога ми бачили іншого – більшовиків.
В героях твору можна розгледіти незламних ОУНівців, які в свою чергу і стали уособленням всього українського народу. В таборах вони були готовими до нереальних умов праці, катувань, голоду, але при цьому в них не полишались надії, віра в те, що скоро все закінчиться, що переживуть й цей табір і вийдуть на волю. Попри зґвалтування, численні смерті навколо, вони демонстрували колосальну силу волі, незламність духу, любов до ближнього, вірність народові. До кінця цього пекельного шляху дійшли лічені особи, але навіть ті, хто загинув, наче воскресають у нашій пам’яті.
Без сліз читати подібне нереально, така книга як «Хочу жити!» не може бути одноразовою, вона не читається за годину й забувається, вона залишається в пам’яті на все подальше життя. Ця книга є не лише гіркою сторінкою історії, а й тим, що може проникнути глибоко в душу. І я впевнена, що мої майбутні діти будуть читати саме такі речі, бо ніщо так не відкриє їм очі, як подібна література.

Інститут Журналістики КНУ ім.Т.Шевченка, 1 курс, 2 група
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.025933980941772 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати