Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

У відповідь М.Карасьову (частково)

(Рецензія на твір: А гімно хай смердить (Трубачі із Підгорбиків), автор: Зоряна Биндас)

© Залєвський Петро, 25-06-2011
1. Популярність роботи зумовлена назвою, що має епатувати читача. Нейтральна назва, та, що в дужках, не викликала б такої уваги.
2. Сюжет, використаний в роботі, є невластивим для українського (можливо, словянського) гумору. Український гумор є більш цнотливим, і якщо існує в українському гуморі гумор сороміцький, то він стосується, знаємл, сексуальних стосунків, а не ось таких, вибачайте, проносів.
3. Подібні сюжети, пересипані натуралізмом аж до відрази, є, як правило, характерними для кінокомедій Заходу - скоріше, американських. (Якщо хтось когось не у фільмі обригає, так то ж для них не кіно - і всі мають від того хапатися за животи від сміху. Я особисто такий сміх від тієї "ригачки" і т.д. називаю сміхом балбесів).
Пригадайте Остапа Вишню чи кого іншого з відомих стовпів нашого гумору - чи хоч хтось з них звертався до подібних описів?
3. Особисто я не дочитав до закінчення. Бридко.
4. І ще раз про популярність роботи. Пригадайте, що любили дивитися давні римляни? Правильно - бої гладіаторів. З нашого 21 ст. ми розуміємо, що то був негатив, який оголяв найгірші риси людської натури. Такі збіговиська не характеризуть римлян, як людей з високою моральністю (хоча їх поведінку можна виправдати відсутністю християнських норм у суспільстві).
5.Як же наше збіговисько на це "гімно" характеризує нас?
З повагою,
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.041431188583374 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати