Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Де істина?

(Рецензія на твір: Відроджуємо альманах Digital романтизм!, автор: Олександра)

© Микола Цибенко, 13-05-2011
Альманах - це зібрання творів, які , бажано, були б цікавими для якомога більшій кількості читачів. Але у творчій справі дуже важко знайти однодумців і перепад поглядів диктується тільки суб*єктивізмом. Проте альманах - реальна ідея, яку треба втілити в життя. НМД - є два шляхи для вирішення питання виходу альманаху.
Перший шлях. Довірити цю справу авторитетному укладачу, який вибере із опублікованих творів найбільш достойні (на його думку). Це як у спорті - визначається тренер, який відповідальний за результат. Хоча це і не ідеальне вирішення проблеми, але дієвий шлях найшвидшого виходу альманаху. Хто б тільки взявся за цю каторжну працю!
Другий шлях. Знаючи обсяг альманаху, визначити кількість (обсяг) творів для авторів з найбільшим рейтингом (враховується кількість рецензентів та відвідувачів-читачів), але цей показник діє тільки на обсяг, а конкретні твори нехай визначає сам автор, адже він зацікавлений в тому, щоб розмістити найбільш достойні твори. Можливо, автор хоче розмістити твір, який взагалі ще не був на сайті ГАКу - це його справа.
Щодо самого альманаху, то він, як мінімум, повинен бути розділений на "Прозу" і "Поезію", або взагалі видати окремі альманахи на вказані розділи.
З повагою М.Цибенко
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.026654958724976 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати