Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Книга джунглів, автор: Зоряна Львів)

© Наталка Фурса, 09-07-2010
Гарна думка закладена, і все ж, і все ж... Знову відчувається поспіх (ну не поспішай, Зоряночко....). Надто багато голосних слів заради створення напруги, у деяких місцях хочеться усміхнутися, бо те, що занадто, викликає зворотну реакцію. Як на мене, перша строфа надто закручена, і її справді треба читати кілька разів, хоча - між іншим - для того, що ти сказала ВСІМ ВІРШЕМ, достатньо другої і третьої строфи. Спробуй логічно перекласти на прозу (такий прийом іноді допомагає знайти погрішності у викладі) цю строфу з урахуванням залежностей і "підлежностей" - ти маєш відчути, що це - надто складно, захаращено. Ну, приміром, звір "гарчанням/?/ ловить"... "страх, закублений в горлянці". Це в чиїй горлянці? У своїй власній? Ловить? І гарчить при цьому? Страх? А слідом - "рве зубами"... час, який чомусь "безпеки панцир" (? незрозуміло, невмотивовано, непереконливе порівняння). Чи я чомусь не зрозуміла? Можливо, й не зрозуміла, але тоді є проблема, яка не тільки в мені. Глибокі думки не обов*язково так щільно обкладати словесними конструкціями.
Та й сама думка у кінці проступає не дуже чітко, бо "бачити, як здатні засвітитись
дві різні краплі однієї крові" можна прочитати по-різному, та й хто має бачити? і що це означає? - що оті, що в двобої, таки пустили одне одному крівцю?
Втім, можливо, це все - суб*єктивно, але, нмд, над віршем цим ще треба працювати - варто!
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.027224063873291 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати