Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51619
Рецензій: 96041

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Кармелюк би плакав

(Рецензія на твір: ІРОД, автор: Любов Лібуркіна)

© koka cherkaskij, 15-10-2009
Прочитав оповідання із задоволенням. Все більше авторів схиляються до актуальної гостросоціальної прози, змальовуючи художніми засобами ті неподобства, до яких нас привела ліберально-популістська політика КучмоЮщенка.

Хоча в сюжеті мало приємного-перемагає не добро, а зло. І цим авторка нас якби підбурює до активного протистояння. Ліричний герой цього оповідання - це наче новітній Шевченко: "Поховайте та вставайте, кайдани порвіте...". Тільки закликає не віршем, а власним життям, чи, точніше, власною смертю.

Хоча авторка зупиняється якби на півдорозі до помсти, неважко уявити, яким могло би бути продовження. ПРодовження подібних історій вже неодноразово описувалося у світовій літературі. Найперше, що спадає на думку - це "Чіпполіно" Джанні Родарі. Поганці забрали у "дядечка Тикви" його хатинку, ще й до того ж, зруйнували її. І як наслідок - хороші овочі на чолі з Чіпполіно підіймають повстання і проганяють поганців. Отож, авторка зробила паузу не для того, щоб з"їсти "ТВІКС" (а може, і для того), а просто поки що не знає, хто з українських публічних осіб міг би згодитися на роль українського Чіпполіно.

З іншого боку, оповідання мені здалося паралеллю до випадку з червневим вбивством у Голованевську.

Якби там не було, авторка посилає нам в підкорку сигнал: треба щось робити, бо завтра на місці Нестора може опинитися весь український народ.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039507150650024 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати