Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2599
Творів: 47337
Рецензій: 92097

Наша кнопка

Код:Рецензії

Авторецензія

(Рецензія на твір: Сповідь онаніста, автор: koka cherkaskij)

© koka cherkaskij, 22-09-2009
Не знаю, хто про що подумав, але на написання цього вірша мене вдохновив безсмертний твір нашого шановного Михайла Карпового "Повія і карлик":

© Михайло Карповий, 15-09-2009
Хто щодня поміж нами смердить, як помиї?
Копіпействує та онанімствує хто?
В нього мама була привокзальна повія,
в нього тато був карликом із шапіто.

Достеменно він знає, що всі йому винні,
і за правду веде віртуальні бої.
Уперед же, орлятко моє онанімне!
Бо прикольні бувають потуги твої ;))

http://gak.com.ua/creatives/2/17893

Отож, вирішив я трішки підіграти, а заодно і перевірити на адекватність сприйняття народом тексту. Бо - мені здається - люди на ГАКу вже давно втратили адекватне сприйняття реальності, а ГАК перетворився на місце, де можна комусь когось обгавкати, облити брудом і звести рахунки. Місцем, де можна наїхати на когось, або усілякими обрАзами підіймати власну самоооцінку.

Про власне написання художніх творів мова вже навіть не йде.

Про те, за що я давно змагався і намагався пояснити суть рецензування - не переходити на особу автора, не плутати образ ліричного героя твору з особою автора - ніхто не пам"ятає, та, власне, ніхто із керівників сайту цими дрібницями також не переймається. Так що ГАК - це вже не "Гоголівська АКадемія", а "Гібони та АКули". Гібони - бо кривляються, як мавпи, а АКули - бо тільки й прагнуть, що зжерти один одного.

Тепер щодо власне цього безневинного віршика:
"Інколи правою я онаную ,
Інколи -лівою,
А інколи зовсім
Не онанірую. "

У Карпового два рази зустрічається слово з коренем "онанім", ну і у мене два рази у цьому віршику. Сприйняття загалом - полюсно різне. Усі сприйняли ці чотири рядки з точки зору фізіології - і стали демонстративно протестувати ( хоча, за статистикою, 99% чоловіків хоча б раз у житті ЦЕ робили; 1% тих, хто цього не робив - це безрукі інваліди). Ніхто не напружив свої мистецькі звивини і не абстрагувався від фізіології. Не подумав, що, можливо, "онанувати"- це те саме, що "онанімствувати" у Карпового.

Рецензії, що посипалися на цей віршик, на 95% були фактично не рецензіями на твір, а наїздами на особу автора. Ну, якби це було в реалі, то мене, мабуть, закидали би каменюками :)

Висновок: за косметичними правками сайту ГАК адміністрація зовсім забула про реальну роботу з авторами. Як я й писав у творі "А раніше ми їздили на Форум Видавців на презентації "Діджітал-Романтизмів"", який був також підданий нещадній критиці. Реальна робота з авторами - це все-таки, якісь заходи в реалі ( коли була Мирослава, то ми принаймні двічі-тричі на рік зустрічалися вживу). Якби автори бачилися один з одним і були знайомі, то, мабуть, навряд чи поливали б один одного лайном на сайті.

Хоч би будь-який севамівський.
На одному я вже була інкогніто. Гарні люди, починаючи з Оксани, продовжуючи Романом, Дімоном, а про дівчат-ровесниць не буду. Суперниці.
Костик Мордатенко. А про вас скільки йшлось....
А ви тут онануєте... Жартуєте, але ж довго. Коли вже бризкне?
Салют аллє :-)

©  , 22-09-2009

ага, і про який "Фестиваль" ви всі тут говорите?

© koka cherkaskij, 22-09-2009

М.Гоголю:
ви нічогісінько не зрозуміли;
1) мене ніхто останнім часом не образив ( по крайній мірі, на ГАКу); може, хтось і хотів би образити - але поки що ні;
те, що якісь ононіми понаписували ононімних гидот - я це не сприймаю на власну адресу, та й по всьому; як я можу ображатися на неіснуючих людей??
2) про які демарші Ви говорите?? :) про віршик "Сповідь онаніста" - то я пояснив; це був тест на зрілість ГАКу; тест показав стан справ - хто має очі, хай бачить; я, по крайній мірі, побачив;
справа в тім, що мене довгий час на сайті майже не було, я це вже пояснював, і через деякий час я чисто для себе захотів перевірити, чи варто мені сюди повертатися, щоб витрачати час; чи може варто десь цей час витратити раціональніше; для себе висновки я зробив, свої думки, які, як я вважаю, могли би бути Вам корисними, я виклав у простій письмовій формі - можете читати і використовувати; але, швидше за все, у вас просто віднайдуться більш важливі справи - як завжди;

3) інші свіжі вірші- я вважаю цілком нормальні, по крайній мірі, середні.... по крайній мірі, вони аж ніяк не заслуговують на те, щоб їхнього автора просто поливали брудом; але на ГАКу це за моєї відсутності стало нормою - підміняти критику твору нападками на його автора; якщо Ви не вживете заходів, щоби адмін сайту мав можливість активно впливати на таких "нападників" і провокаторів, то толку з вашого сайту не буде;

4) мене взагалі здивувала Ваша позиція: ви, виявляється, особисто узаконили на ГАКу лінчування авторів; та хай би що я написав, чи хтось інший - поясніть мені, навіщо переходити відразу на особу автора??? Скочуватися до примітивних фізіологізмів? Такий примітивізм Ви називаєте "дати гідну відсіч"?? ("вказала Вам на недопустимість подібних провокацій" ???) І це ж не тільки у відношенні до мене - на ГАКу це досить часте явище (як в принципі і на інших сайтах, де відсутня тверда рука адміністратора).

Якщо раніше на ГАКу панувала творча атмосфера, яка спонукала до творчості і додавала снаги, то зараз тут панує атмосфера "зони". Де сильніший нагинає слабшого. Де багато хто тільки й шукає можливості вилити на "колегу" помиї. Я , до речі, наводив цитати з Карпового - його твір ви чомусь не називаєте "провокацією", хоча це він мене спровокував на написання "Сповіді ".

5) ваші контрпропозиції взагалі викликають у мене сумну посмішку; написав про "Діджітал Романтизм" - Ви мені пропонуєте шукати гроші, щоб цого видати за власний кошт; написав про відсутність зустрічей в реалі - ви мені пропонуєте самому ці зустрічі організовувати; написав про недоліки сайту - Ви мені пропонуєте самому вирішувати цю проблему;

Шановний М.Гоголь! Я творча людина, а не менеджер. І займатися видавництвом, організацією зустрічей, сайтом тощо - не моя задача. Допомогти щось - можу (піднести, перевезти, фінансово, тощо), але паровозом бути не хочу, і це не моє. Тому прошу Вас не перекладати з хворої голови на здорову.

6) Конкретні пропозиції я вже викладав і два роки назад, і рік назад. З цих пропозицій реалізовано лише : індикація АйПі ( і то не всього) та наявність кнопочок "Видалити твір" на сайті. Інші пропозиції ігноруються, не бачу сенсу їх повторювати - щоб вони вчергове проігнорувалися.

7) Будь ласка, зніміть з мого ніку "Статус Маестро", щоб я міг вільно матюкатися, коли захочеться. :)

© koka cherkaskij, 22-09-2009

Шановний Миколо, як вас там по-батькові? Давайте домовимось не вішати "лейблів" ні на кого.
Мені було цікаво ознайомитись з вашою сторінкою, я вже бачила, шо у вас було шось з одним з наших поетів. Хтось когось кудись там послав. Я б так не робила - це категорично. Але ви мужчини. То і погомоніли. Зустрінетесь на фестивалі, вип"єте на брудершафт - і забудете.
Перманентні чвари, кажете. А я терплю цю несправедливість. Мабуть, не варто. Але ж я не Дон-Кіхот. Мої твори були у кожній з номінацій посередині головної сторінки. Чого варта кількість рецензій на мої лімерики. А на інші твори? Минув буквально один день. Якби не М. (Михайло чи Мономах або сама леді Макбет) Гоголь, я б не звернула увагу на те, шо за одну ніч всі номінації замайоріли одним іменем - не вашим, не нашим, а іменем тієї особи, про яку я і гадки не мала, шо така є. То як мені розцінити подібні витівки? Мовчу. А на Михайла (вже не Гоголя), а Карпового накинувся анонімус - той самий, шо свого часу на мене. Шо йому треба, якої ще слави? Такої як ваша сьогоднішня? Ні. Більшої.
Мої вірші далеко як не шедеври, але двох бабусиних пенсій, двох моїх заробітних плат вистачило б видавати вдасний дайджест власних творів, між якими я розмістила б твори "групи підтримки", якої в мене немає, бо місця зайняті друзями - такими у даному випадку віртуальними, як я. Будемо на фестивалі - то розвіртуалимось. Я хотіла би познайомитись з вами. Тільки без сексу. Просто поспілкуватись. Вам вдаються, мабуть, серенади. Та вже осінь. Якшо не розсваримось, то час працює на місці. На нас - і не на нас. Ми його вміємо зупиняти. Хай потім біжить, після нас. Коли нас не буде поряд.
Пасіба за увагу :-) Ви для мене як Юліус Фучік. Для мого батька ідеалом був сам Дзержинський, ще - Ленін. Сталіна не було. Тому про політику не можу чути. Не раджу і вам. Пусте, доки ви їх не купите. Усіх. Жужмом.
А потім хай танцюють під ваші пісні супротиву. Та ви тоді співатимете інших... Або я помиляюсь.

©  , 22-09-2009

Шановний Коко!
Те, що Ваші провокативні вірші є фактично акцією протесту, зрозуміло не тільки мені. Але Ваші протести направлені тільки проти Вас. ГАК - це добровільне об'єднання людей. Якщо Ви маєте можливість організувати зустріч в реалі - я буду "за" двома руками, організуйте. Якщо Ви тужите за Мирославою і Ваші вірші насправді про це - тут, на жаль, нічим допомогти не можу, Мирослава займається іншою роботою, спілкуватися з нею особисто є можливість у всіх її прихильників. Якщо Ви хочете взяти на себе якусь частину роботи на сайті - скажіть яку, і ми домовимося.
Дуже радий за нашу громаду, яка різко вказала Вам на недопустимість подібних провокацій. Якщо хтось із них перейшов межу - пробачте їх, вони бережуть сайт, а не Вас, і мають рацію.
Розумію, що хтось десь Вас глибоко образив, і саме це є першопричиною Ваших демаршів. Але загиджуючи сайт своїми недоречними провокаціями Ви не вирішуєте проблему, а тільки збільшуєте кількість своїх антипатиків. А дарма - Ви можете бути нормальним і популярним автором.
Отже давайте припустимо, що Ви довели усім - ми всі козли, а Ви один у білому фраку. Ваші пропозиції? Що ми маємо зробити для того, щоб Ви припинили навмисне загиджувати сайт? Колективно вибачитися? Посипати голову попелом? Розкаятися і здійснити хадж у Мекку? Усі тисяча авторів чи адмін персонально? Скажіть - що.
З нетерпінням чекаю на Ваші конкретні пропозиції (а не чергове перерахування, що не так) і сподіваюся на те, що ви вже виплеснули свій негативний заряд і можете спілкуватися конструктивно
З повагою
М.Гоголь

© анонім (62.221.51.—), 22-09-2009

І ви, Агнесо, називаєте ці перманентні чвари "життям"?
=====================
До речі, це у вас був перший чоловік?

© koka cherkaskij, 22-09-2009

Ваші особисті розборки мені неінтересні.
Ви відстали від життя сайту.
Воно має певні особливості у порівнянні з особистими сторінками різних авторів, як і з деяким поетичними сайтами на зразок вам відомих.
А коли людина відстає від творчого життя сайту, то вона не може адекватно сприймати деякі речі.
Цей карлік, про якого йдеться, такий настирний, як і ви.
Тільки ви біль-менш відомий (вже навіть і мені), а той - секретиться за десятками Ай-Пі.
Мені зручно і інтересно на цьому сайті.
Повідомляючи про це, я дуже ризикую, бо тролі існують.
Але вимушена писати вам відповідь.
Якшо ваш вірш викликав таку реакцію, то це привід радіти, як і привід замислитись.
От дивіться - ви не пишете поганих рецензій в небажанні отримати ворогів. А чи набули ви друзів завдяки вашим віршам? Знайомих набули. А друзів? Не впевнена. Шкода, шо мене не буде 26-го у домі кіно чи де там, бо я буду у "Ореанді", у самісінькій Ялті. В мене річниця розлуки з чоловіком, про якого хочу якнайшвидше забути.

©  , 22-09-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.91472005844116 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …