Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2626
Творів: 47991
Рецензій: 92785

Наша кнопка

Код:Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Про голодомор, автор: Андрій)

© Noelle Daath (80.93.126.—), 04-09-2009
До речі, в ті часи страждали не лише українці й не лише в Україні. В Поволжі, наприклад. То що тепер, будемо ділити, хто тоді політкоректніше вмирав від голоду?

"САМЕ СЛОВО ГЕНОЦИД ВПЕРШЕ БУЛО ВЖИТО ОФІЦІЙНО САМЕ У ЗВ'ЯЗКУ З УКРАЇНСЬКИМ ГОЛОДОМОРОМ, потім його стали вживати і щодо інших."
Пане М. Гоголю! Погоджуючись з Вами по суті, маю невелике уточнення за формою. Вперше поняття "геноцид" було вжито gjkmcmrbv xb американським юристом Р. Лемкіним щодо дій германського фашизму. А юридичне оформлення це знайшло в Конвенції ООН "Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього" в 1948 р.

© Любов Лібуркіна, 05-09-2009

Цитата: "Наша справа - зберегти пам'ять про Голодоморї і домогтися визнання його у світі. І чим менше ми будемо тулити сюди інші події, тим менше буде ідіотських дискусій, які керуються не розумом, а виключно нервами, а тому не можуть призвести ні до чого окрім сварки.
Щиро
М.Гоголь"

А щирістю тут і не пахне, бо знову бачу натяки на слабкі жіночі нерви. Але ж я не публікувала цей твір, так само як чергову ідіотську надцінну ідею про перевертання прапору (на зміну конкурсу «Конституція віршами»)... Чи ті, хто публікував, цілком нормальні, бо свої в доску?

Друге речення «щирого» пана Гоголя – це півсвідомий наказ для гаківчан: «не слухайте ідіотку». Яким же треба бути ***, щоби керувати сайтом за допомогою таких методів і як треба ставитися до оточуючих… Знаєте, нешановний, ласкавеньке та ввічливеньке лайно сильніше смердить.

© Noelle Daath, 05-09-2009

Друзі, ваша суперечка не має ані перспективи ані підстав.
Може, хтось не знає - САМЕ СЛОВО ГЕНОЦИД ВПЕРШЕ БУЛО ВЖИТО ОФІЦІЙНО САМЕ У ЗВ'ЯЗКУ З УКРАЇНСЬКИМ ГОЛОДОМОРОМ, потім його стали вживати і щодо інших. Отже українский голодомор - геноцид за визначенням, найяскравіший приклад геноциду, який дав назву іншим. Пробачте за ідіотську аналогію - це все одно що сперечатися, чи підгузники Pampers є насправді памперсами, і чи копіри XEROX є ксероксами.
Думка пані Ноель про те, що "втрата однієї людини є горем для всього світу" є абсолютно слушною. Тим більше, коли йдеться про втрату мільйонів, і тим більше, коли це наші діди. Про що мова? Про що суперечка? Те, що у двадцяті був голод у Поволжжі - чи це заперечує український Голодомор у тридцяті? Те, що англійці влаштували у Ірландії картопляний голод - чи це заперечує український голодомор? Чи Голокост заперечує Голодомор? Давайте поміряємося - чиє горе гірше.
Наша справа - зберегти пам'ять про Голодоморї і домогтися визнання його у світі. І чим менше ми будемо тулити сюди інші події, тим менше буде ідіотських дискусій, які керуються не розумом, а виключно нервами, а тому не можуть призвести ні до чого окрім сварки.
Щиро
М.Гоголь

© анонім (62.221.51.—), 05-09-2009

Княжичу, років через 20 Вам все стане ясно, як Божий день, а поки що...

© Noelle Daath, 05-09-2009

Ви так нічого і не зрозуміли. Вже, мабуть, і не зрозумієте. Ну і Бог з Вами. Я не збираюся Вас переконувати, що чорне - не біле.

© Діма Княжич, 04-09-2009

Цитата: "Noelle Daath, так синій чи жовтий?"

Зелений, Орлику.

© Noelle Daath, 04-09-2009

Цитата: «Пані Ноель! Це Ви про себе так говорите, бо не хочете визнати ПРАВДУ історії, а намагаєтеся повторювати комуністичні догми.
Дімо! Сталін ніколи не бував в Україні... Хоча, можливо, проїздом на Кавказ... Відносно Поволжя якраз і говорилося, що голод був не тільки в Україні, а про українців Поволжя - замовчувалося.»

Пане Миколо! При всій повазі – які в біса комуністичні догми? Яку в біса правду історії?

Я не пішла на історичний з простої причини: маю погану пам’ять на імена та дати. Але вибачте, я ще пам’ятаю час, коли вчителька музики потихеньку нам вмикнула «Козацький марш» (на уроці про творчість Лисенка), а сама стояла біля дверей, аж трусилася – прислухалася, чи ніхто не йде коридором.

Так само я бачила краєм ока проекти реконструкції Золотих воріт (трошки працювала на розкопках, на Подолі і не тільки). Такої фігні, висосаної з пальця, як оті проекти, вже ніхто не побачить, і слава Богу. А затвердили не історично правдивий проект, а найдешевший.

Так шо мені гуглити не треба, тим більше шо Гугля – велика помийниця.

Знаєте, читаю останні дописи, і згадується мені «1984» Орвела…

Дожили, прости Господи, «зацьковані українці», що вже годні самі цькувати всіх і вся. Для цього потрібна була незалежність – навздогін за комуняками кромсати історію, наче той сірків килимок біля будки? Випинати своє горе перед усіма іншими народами, наче у тих свого горя замало?

© Noelle Daath, 04-09-2009

"Мораль: володіти словом треба хоч би для того, щоб тебе вірно зрозуміли."

Пане М.Гоголь. Пані Ноель вже опанувала таке "володіння словом", що декому вже є, чому "учитися разом"...

P.S. Noelle Daath, так синій чи жовтий?


Орлик

© анонім (193.19.241.—), 04-09-2009

З доповіді Хрущова на ХХ з'їзді КПРС

"Советский Союз по праву считается образцом многонационального государства, ибо у нас на деле обеспечены равноправие и дружба всех народов, населяющих нашу великую Родину.
Тем более вопиющими являются действия, инициатором которых был Сталин…
[…]
Так, уже в конце 1943 года … принято было и осуществлено решение о выселении с занимаемой территории всех карачаевцев. В тот же период, в конце декабря 1943 года, точно такая же участь постигла всё население Калмыцкой автономной республики. В марте 1944 года выселены были со своих родных мест все чеченцы и ингуши, а Чечено-Ингушская автономная республика ликвидирована. В апреле 1944 года с территории Кабардино-Балкарской автономной республики выселены были в отдалённые места все балкарцы, а сама республика переименована в Кабардинскую автономную республику. Украинцы избежали этой участи потому, что их слишком много и некуда было высылать. А то он бы и их выслал…"

© Діма Княжич, 04-09-2009

"До речі, в ті часи страждали не лише українці й не лише в Україні" - а, он воно що. Дошурупав. Значить голодомор - то є велике інтернаціональне горе. Пардон, але навіщо це словоблудіє. "Не тільки українці...". Це все одно, що сказати, що ніякого холокосту не було, бо нацисти вбивали не тільки євреїв, а ще й циган.

© Діма Княжич, 04-09-2009

Ні, не у 33-у, єхидні ви мої. Про яке Поволжя взагалі йде мова?
Просто не треба пересмикувати, а то я вже сам заплутався.

© Діма Княжич, 04-09-2009

"Пам'ятаєте, як починається фільм "Корона Російської Імперії"? Іде довжелезний состав, а на ньому аршинними літерами написано "ХЛЕБ ГОЛОДАЮЩЕМУ ПОВОЛЖЬЮ".

Це у 33-му?
Димуню, ви теж "історик" по Гуглю?

© анонім (193.19.241.—), 04-09-2009

Уточнення для Діми. Голод 1932-33 років був не тільки в Україні, але й у Поволжі та Кубані, в місцях компактного проживання українців.

© Микола Цибенко, 04-09-2009

Дімо! Мовиться не про той голод, що був у революцію, а про голод 1932-33 років!
Пані Ноель! Не сприймайте звинувачення в геноциді українців як таке, що нібито Ви винні в цьому геноциді. Я ще раз повторюся - українців починають ненавидіти тільки за те, що вони начебто "навмисно хочуть бути віднесеними до постраждалих від геноциду". Нонсенс! Про злочин могли б волати мільйони загиблих, але ж вони в землі, вони мовчать...

© Микола Цибенко, 04-09-2009

Про Поволжя знали всі. Пам'ятаєте, як починається фільм "Корона Російської Імперії"? Іде довжелезний состав, а на ньому аршинними літерами написано "ХЛЕБ ГОЛОДАЮЩЕМУ ПОВОЛЖЬЮ". Радвлада навіть у кінематграфі прагла похвалитися своєю гуманністю.
І взагалі, до чого тут Поволжя? Мова про Україну йде.

© Діма Княжич, 04-09-2009

Пані Ноель! Це Ви про себе так говорите, бо не хочете визнати ПРАВДУ історії, а намагаєтеся повторювати комуністичні догми.
Дімо! Сталін ніколи не бував в Україні... Хоча, можливо, проїздом на Кавказ... Відносно Поволжя якраз і говорилося, що голод був не тільки в Україні, а про українців Поволжя - замовчувалося.

© Микола Цибенко, 04-09-2009

А зараз навпаки, про Поволжя табу? Конформісти грьобані..

© Noelle Daath, 04-09-2009

Про Поволжя було широко відомо. Про Україну - інформаційне табу. Сталіну пропонували допомогу, він відмовився, заявивши, що в Україні голоду немає.
Хрущов згадував, що коли він зі Сталіним проїжджав по Україні в 33-у, то у вікна поїзда бачив неприбрані тіла, що валялися в полях. Він сказав Сталіну, що треба їх хоч поховати, на що сталін байдужо відповів: "Хай гниють. То - куркулі".

© Діма Княжич, 04-09-2009

" В ті часи страждали не лише українці й не лише в Україні. В Поволжі, наприклад...". Ви, мабуть, оце маєте на увазі. Але якщо б можна було дещо відредагувати свою рецензію, то я виправила б.

В усякому разі мені не спало на думку, що пан Цибенко зрозуміють як "українці Поволжя".

© Noelle Daath, 04-09-2009

Пані Ноель, ви не зовсім влучно висловилися, звідси, власне, й непорозуміння. З ваших коментарів значно краще видно, що ви мали на увазі, ніж з рецензії. Мораль: володіти словом треба хоч би для того, щоб тебе вірно зрозуміли. Учімося разом!
М.Гоголь

© анонім (62.221.51.—), 04-09-2009

Деталі принаймні в тому, шо село було неукраїнське, мешканці вважалися росіянами, але більшість була з обрусілих казанських татар і марі. А за років п'ятнадцять до того голоду ця ж місцевість постраждала від епідемії холери, з численними жертвами. От і уявіть собі...

© Noelle Daath, 04-09-2009

Я теж, пані Ноель, не налаштований сперечатися про очевидні речі, бо про ці речі є МІЛЬЙОНИ свідчень. А Ви у своїх родичів уточніть про деталі і про конкретні місця голоду (раніше страшно каралися правдиві розповіді і навіть згадки про голод).

© Микола Цибенко, 04-09-2009

Пане Миколо, мені не хотілося б з Вами сперечатися, але мої родичі (не українці) проживали на той час у тодішній Астраханській області...

Шановні! Не купляйтеся на підміну понять - голод, спричинений діями держави, завжди є голодомором і розмови на теми, чий голод голодоморніший і яка причина голодомору краща (класова боротьба чи геноцид) і голод якого народу вважати геноцидом є БЛЮЗНІРСТВОМ. І не треба цифр, втрата однієї людини є горем для всього світу.

© Noelle Daath, 04-09-2009

Пані Ноель! На Поволжі та Кубані дійсно був голод, але в місцях компактного проживання УКРАЇНЦІВ, які свого часу туди переселилися.
Про це теж треба знати і пам'ятати, що українців і зараз ненавидять за цю страшну правду і будь-якими способами намагаються цей геноцид приховати, відхрещуючись навіть від назви.

© Микола Цибенко, 04-09-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.54700899124146 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …