Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Відгук на Вердикт Історика

(Рецензія на твір: Мусульманка, автор: Христя Нечитайко)

© Савур (а був колись Халва), 28-09-2006
Не пишу це у відгуках, бо не думаю, що хтось буде спеціально шукати рецензію за 20-09-06, щоб подивитись, що я міг написати у відгуках.
Не зовсім зрозумів де я помилився з пароплавом. А ось від пафосу не зречуся, - це моя свідома громадянська позиція – не люблю коли із українців слабаків малюють. Тому ім’ям плюралізму, гласності і демократії кажу не треба мене любити, просто терпіть (перші сто років буде важко, потом звикнете).
Зневажливим і зверхнім бути не намагався, ці якості я економлю для вузького кола „любих друзів”, БарабОльки в цьому колі немає. Тому раджу Олесю Б... і іншим хто захоче: зробити експеримент і прочитати мою рецензію ще три рази (перший раз, коли ви знайдете гаманець повний долярів; другий, коли ваша дівчина скаже, що в неї затримка; третій, коли ви загубите гаманець повний долярів, а дівчина скаже, що все минулось). Залежно від настрою ваші враження будуть змінюватись. Стьоб? Гротеск? Сарказм? Іронія? Що саме не знаю. Бо реальності немає є тільки настрій.
Однак маю все таки визнати людяних істориків зустрічав рідко. Лагідні людські рецензії в історичній науці це або бізнес, або кадрова політика. Все інше цькування всіх „хто не з нами”. Це я зрозумів ще як студентом був. Така наша неписана корпоративна етика. Але вона теж реальність, якої нема, бо мій настрій може змінитись.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.038424968719482 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати