Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2613
Творів: 47590
Рецензій: 92441

Наша кнопка

Код:Рецензії

Олесь Бузина - гандон

(Рецензія на твір: О. Бузина – як символ сучукраїнського , автор: George)

© Михайло Карповий, 09-05-2009
Книжку не читав - лише бачив, як її вихваляють люди, яких я глибоко не поважаю. Зробив висновок, що Олесь Бузина - гандон. Респект авторові. Респект тим, хто відгукнувся.

Іздох жид кгбіст бузинскій,уряя

© анонім (212.90.62.—), 09-05-2015

Тут ще хтось дискутує що до"маячні"обу-Зіни?
Будь ласка,розбір(через огиду)всього цього:
http://www.buzina.org/forum.html?func=view&catid=2&id=159

© анонім (109.74.127.—), 01-06-2012

Відповідаю анонімові. Уявіть, що ви в ресторані замовили якусь страву і почали її їсти. Відчувши, що ця страва неякісна, гнила, ви її, звичайно, до кінця доїдати не будете. Якщо ви при цьому спересердя назвете кухара, який страву приготував, гандоном, ніхто вас за це не засудить.

Я почав читати пасквіль Бузини під назвою "Вурдалак Тарас Шевченко". До кінця не дочитав через почуття огиди. Чотири-п'ять сторінок, з якими я все-таки ознайомився, вважаю, не дають мені права казати, що я Бузину читав, але дають мені право назвати Бузину гандоном.

Можете посперечатись, як правильно писати слово "гандон", але суть не міняється.

А хвалять Бузину ті, хто вважає українців "нацией тупоумного бьідла". Ви, очевидно, належите до їх числа.

© Михайло Карповий, 06-10-2011

Суб'єктивний погляд, що однобоко відображає дійсність. Аргументація не нова - "не читав, але засуджую". У цьому відмінність О. Бузини від Вас. О. Бузина висловлює СВОЮ точку зору і ОБГРУНТОВУЄ її. Ви висловлюєте просто свою НЕСПРИЙНЯТНІСТЬ до поглядів інших і іншим думкам, навіть обгрунтованим. А несприйнятність - вірна ознака обмеженості розуму. В даному випадку - Вашого.
"Гандон" (як Ви зневажливо відзиваєтеся про невідомого Вам письменника) пишеться "кондом" (condom в оригіналі). Таким чином, Ви допустили в одному слові дві помилки. Це другий показник Вашого розуму.
Кондом (як виріб) є дуже затребуваним високотехнологічним виробом, що зберігає здоров'я при випадкових контактах. О. Бузина є затребуваним (читаним) автором тому має сенс при постійних контактах з "глибоко шанованими" Вами людьми користуватися творами О. Бузини, як протиотрутою, що оберігає розум від полону патріотичних ілюзій.
Раптом часи зміняться, і шароварний патріотизм стане незатребуваним? Як залишилися незатребуваними культурологічні дослідження древніх українських письменників 1915-1925 рр. Сумні, коли ідеали за які віддали життю герої Крут і січови стрільци валяються в крамниці антиквара.
Сумно, коли життя проходить у безплідній критиці значно талановитіших людей. Киньте руйнування! Займіться конструктивом. Напишіть щось талановитіше і затребуване чим оповідання О. Бузини. І буде Вам пошана.

© анонім (85.198.154.—), 26-09-2011

Те, що Бузина гандон це однозначно... Це не нормально брати окремі вислови з поезії чи листів і робити висновки.... а те що Шевченко вживав алкоголь, то від такого життя, чому б не випити...Та і до речі хто сьогодні не п'є? Можна уявити, що говоритимуть про нас, коли через кілька років прочитають наші СМС..))))))))))) Страшно подумати....Бузина гандон з великої букви, який за рахунок вликої людини і її таланту вирішив заробити трошки бабла і пропіаритися..

© анонім (95.132.76.—), 12-05-2011

как жаль, что земля носит такую падаль, как бузина. мразь в чистом виде, отребье подзаборное. шоб ты здох, ублюдок

© анонім (194.44.157.—), 22-12-2010

Хохлы,Вы все гандоны!!!

© анонім (178.92.107.—), 22-06-2010

Що хлопці аправда очі ріже?

© анонім (62.244.5.—), 11-12-2009

А до кого ви звертаєтесь з проханням позакривати писки, аноніме?

© Михайло Карповий, 05-06-2009

нацобагноота писки свої позакривайте будь - ласка

© анонім (95.133.155.—), 04-06-2009

а быдляк - боїться своє іменце написати ....
...як потім дописи на ГАКу робити....
а російська - то камуфляж....
тому пане Михайле - нічого не відповідайте...
на цю дурню...боягузливого падла...

© George, 01-06-2009

Розумієте, аноніме, в чому справа... Ось ви образили... вірніше, думаєте, що образили... Україну. У мене тут типу буря негодованія... Хочеться когось образити у відповідь. Але кого? Якби дійсно був скудоумним бидлом, образив би Росію. Це та реакція, на яку, очевидно, ви розраховуєте. Але яке відношення має Росія до вашого ідіотського допису? Написати щось дошкульне на вашу адресу? Але те, що ви єсть негідник і покидьок - це ясно. Це очевидний факт, загальне місце. А писати банальності якось нема охоти. Коротше, ви мене поставили в незручне становище, і я не знаю, що робити. Когнітивний дисонанс, ага.

© Михайло Карповий, 29-05-2009

Читать отзывы о Бузине интересно,а вывод один:Украина-страна скудоумного быдла,которое мнит себя независимой нацией.Бузина отражает ту сторону истории ,которую быдло боится слышать и исходится желчью и матами. Бузина- умница,пиши дальше!!!Мы тебя поддерживаем!!!

© анонім (89.105.231.—), 25-05-2009

===========
банані
То значить вже й бодай ню-ню пальчиком не можна зробити негіднику бузині...
бо це йому на користь...
Дякую, Вам шановний бананчик...
============

Їжте із булочкою, шановний авторе. Я вам кажу не про те, що Бузина хороший. А про те, що ваш твір, вибачте, це така ж бузина, як і творчість Олежки. Але думаю, що шанси у вас є. "Комуняку на гіляку!" я вже чув - не цікаво. Хочу конструктивної критики. Якщо ви не можете цього, але відчуваєте що ваш опонент помиляється - застосуйте іронію, сарказм. Якщо і цього не можете - мовчіть. Є таке прислів.я - краще розумний ворог, ніж дурний друг. Я далекий від думки про те, що О.Бузина - розумний. Але ж і ви в своєму творі себе показали не з кращого боку. Поміркуйте над цим.

© 321, 14-05-2009

Моя родина теж постраждала. Див тут:

http://gak.com.ua/review/25957

Так що не треба рвати на грудях вишиванку.

В нормальних країнах діти за бітьків не відповідають. А ті, хто жив за часів Сталіна, вже постарілися. Якби їм було достатньо спокійно в Україні, вони б не виходили з прапорами на 9 травня. Якщо людина достатньо забезпечена, принаймні не голодна, якщо їй не допікають, обзиваючи "москалями" і т. д., вона доживає собі спокійненько.

© Noelle Daath, 12-05-2009

те що КОМУНОБАНДА зробила з мою сім'єю дозволяє мені їх так назвати...
кахастан, сибір, ростріли...спалення....
за це - я совок...а вони просто комуністи...!!!
я до них не приліз в Расєю...
а вони вимордували 90% моєї родини....
це МИ АГРЕСОРИ...ми ж їх злимо вже своїм існуванням...
...
і Ви праві - це я дав цим гадам мітингувати...
===========

© George, 12-05-2009

В даному випадку - аж ніяк не на російську (так вірно).

© Noelle Daath, 11-05-2009

Цитата: "P.S. У Львові вперше за 9-ть років відбулися МАСОВІ виступи комунобанди на "майські"..."

Це відповідь на агресію. В даному випадку - не російську... Наприклад, тут необов'язково писати "комунобанди", достатньо написати "комуністів" - і принаймні ніхто Вас не обізве... нну... по-всякому.

На жаль, оця агресія - теж відлуння совка.

© Noelle Daath, 11-05-2009

не в Бузині - проблема...
хоча воно вже другу книгарню спалив...
Подвійний ефект !!!
А винні ми ...
Бо ж очевидно - хто палить...
Але мене болить не бузина....

А наші рідні Катеринчуки - Кравчуки, та й ми ВСІ які програли Україну ...
- наш простір уже практично не існує..

ми релікти...
народ нічого не читає, а як читає то ....москальщину...
бузина появився не видадково -
а чи з'явиться
антитеза йому ?..
============
банані
То значить вже й бодай ню-ню пальчиком не можна зробити негіднику бузині...
бо це йому на користь...
Дякую, Вам шановний бананчик...
============
але, зрештою...
вибачте, що верещу...
краще помовчимо -
про сппалені друкарні - а їх буде більше - в ідеалі - ВСІ ....
Та ще то все запишуть на нас !...

Бузина - то просто "проба пера"....5-ої колони...
Що далі...не здогадуєтесь ?

P.S. У Львові вперше за 9-ть років відбулися МАСОВІ виступи комунобанди на "майські"...

© анонім (94.231.73.—), 11-05-2009

В моєму класі (одна з київських шкіл ) таких було четверо. Двоє українців. Причому однокласники їм заздрили - страшне! І шепотілися, що цього можна досягти, лише добряче "підмазавши", що райвно не встигає розглядати заяви...

Щодо жовчі пана Жоржа - так, згодна. Сьогодні Бузина, завтра ще хтось - так, дивишся, і жити стане легше, бо точно знатимеш, хто винен у твоїх негараздах... Є нації, які лише тим і тримаються на світі. Живуть, базуючись на принципі "вижити незважаючи на ворогів". Питання: де брати свіжих ворогів?

© Noelle Daath, 11-05-2009

Мені і так пофіг - пив Шевченко чи ні.

Я не знаю як на Заході, але на Сході, в моєму класі було лише два щасливчики яких "масово звільнили від вивчення української" - вони мусили бути присутніми на уроках, але писати і відповідати на питання вчителя не мусили.

Я не вірю що існує нормальна людина яка повірить в писанину Бузини. Я також не розумію як нормальна людина може полемізувати із ним, а тим більш сходити жовчу з того тільки приводу що якийсь там дядько щось там понаписував про Шевченка.

© 321, 11-05-2009

Якщо Вам, шановний, основне питання "З ким ми сьогодні воюємо?" - то, звиняйте, я пас.

Щодо національних інтересів - можна завжди зірвати з дерева свіженький фіговий листочок. Історя знає багато випадків, коли люди змінюються аж надто швидко. Напр., свого часу частина євреїв огречилася. Так само українці масово змінювали прізвища (на -ов). Це були українці, і їхній генофонд не зміниться, навіть якщо їх назвіть манкуртами. Так само я ще пам'ятаю, як українці наприкінці 80-х масово звільняли своїх дітей від вивчення української...

Щодо Шевченка, Пушкіна, Гоголя... справжнього читача не цікавить особисте життя письменників. Той, хто цікавиться аж занадто - або недруг, або фанат, невідомо, хто гірший.

Пив Шевченко чи ні - нормальній людині має бути пофіг.

© анонім (80.93.126.—), 11-05-2009

"Влучити по національних інтересах" - то була геніальна метафора. Це з тієї ж опери як і французьке прислів.я: "Бажаєте зробити боляче священику - ударте його по кишені"

Ноель, вам респект за п.ятихвилинку ненависті. Це саме те, що відбувається під твором шановного Жорж. Камради схаменіться - ми воюємо з Євразією, а Остазія завжди була нашим другом!

© 321, 11-05-2009

Я не вважаю книги Бузини літературою. Мене дивує, скільки часу йому тут вже відведено. це навіть не п'ятихвилинка ненависті, навіть не часинка... відлуння політінформацій, егеж?

Людині не можна влучити по національних інтересах, лише по особистих. З яких особистих інтересів Бузина написав таку халтуру - не знаю, але особисто для мене твори Бузини нічим не відрізняються від деяких шароварних творів (особливо смішні з них - на трипільські теми).

© Noelle Daath, 11-05-2009

За тією ж логікою і Шевченка гандоном можна назвати - я теж зустрічав серед людей що його палко вихваляють, багато таких яких я глибоко не поважаю.

Те, що твори О. Бузини шито білими нитками не побачить хіба що сліпий. Але, цей "твір" Джорж - це просто вереск людини якій влучили по національних інтересах, і нічого більше. Тобто це скоріш гра за О. Бузину. Якщо саме це - мета автора, то дійсно - респект йому, і всім хто відгукнувсь.

© 321, 11-05-2009

А я читала, навіть дві книги (мені можна... мене за це з нації не виженуть)...

І все одно - гандон.

Втім, якщо почитати деяких шароварних поцреотів, то висновок напрошується сам собою: твори Бузини - навіть не десята частина у відповідь на гандонисті твори деяких шароварників.

© Noelle Daath, 11-05-2009

він сука навіть голиться щоб бути більш схожим

© Кактусь, 10-05-2009

він не гандон, він те, для чого гандон створений

© Кактусь, 10-05-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 2.3634071350098 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …