Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51586
Рецензій: 96021

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: . , автор: Дара К.)

© Тала Владмирова (212.111.202.—), 06-05-2009
То, виявляється, в роду Аліни були травниці? Тоді почасти зрозуміло, чому Вищі Сили рпозпочали змагання за її душу. Хоча, якщо чесно, Ігор із цього розділу сподобався значно більше, ніж Кажан із "Того, хто носить чорне". В Ігорі більше щирості, а Кажанові надто багато опереточності, чи що? Ну от, вже починаю розмірковвувати про героїв "Гонихмарника" (до речі, не зовсім згодна із шановними попередніми рецензентами, назва, як на мене, вдала, хоча кілька попередніх розділв із нетерпіням чекала на пояснення) як про живих людей :). Це ж чудово!
Історія Іриного кожання поки що дуже поетична, хай і на фоні влучно виписаних побутових дрібниць. Та не залишає думка, що попереду на дівчину чекатиме щось дійсно страшне, щось таке, що й через два десятки років змушуватиме її боятися. Вже за власну доньку.
Окреме спасибі за вдалий абзац прор спільний пам"ятник для всіх загиблих, прикритий ідеологічно витриманим" монументом. Вийшло дуже переконливо. Ну й сумно, звісно.
Єдине, що викликало певне нерозуміння, то це фраза:"Пліткарки, які обліпили бабусину лавку, до ночі будуть мити кістки сусідам до самісінького вечора". Це моя неуважність винна чи тут таки варто прибрати останні слова, аби зняти певне протиріччя?
З нетерпінням Чекаю на продовження.
Щиро,
Тала Владмирова
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044295072555542 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати