Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2647
Творів: 49027
Рецензій: 93674

Наша кнопка

Код:Рецензії

Фалічний символ, або Не віддамо Івана Лузана!

(Рецензія на твір: Полюбуйтесь - Карповий видерся погавкати..., автор: Іван Лузан)

© Сталева Киця - Панцерваффе (92.113.161.—), 20-04-2009
Тільки не 3! Іванку, тримайте себе в руках, бо якщо вас таки забанять, що ми робитимемо з Бананою? Ваші твори - виток нашого натхнення,

А тепер у мене трішки не по темі питання. Ви пишете:"( і це людина в день Паски написала.......)".
Ви часом не язичник? Може, для вас свято ПасХи вартує значно менше, ніж фалічний відгук-нагадування, солодка ПасКа?

Стривожена, але сповнена надією,
Ст-К-П-ффе

Осьо ще. Теж співатиме. :)

http://www.youtube.com/watch?v=9YAgCYkeDBg&feature=related

© Noelle Daath, 24-04-2009

Цитата: «Йой! Цапенятко брикається і риє копитцем землю. Жахлива сцена. Ви тіко подивиться який талант "мудачило", "баран", "невіглас", "запалення 23 хромосоми" (sic!) - просто нутрощі болять як подумаєш скіко талановитих віршів ще напише наше юне поросятко із таким нестримним потягом до творчості. Вперед Івасик! Убий їх усіх!»

Гормони грають, аякже… :)

А от мені цікаво: читатиме Йвасеві віршики оця краля?

Фанати її бага-ацько віршиків пишуть…


http://www.youtube.com/watch?v=zuT2o1dQf1U&feature=related

© Noelle Daath, 24-04-2009

А, забула! Це була твоя вірна шанувальниця Сталева Киця Панцерваффе :)

© анонім (92.113.169.—), 21-04-2009

І ніхто ж не пожаліє! Ніхто!!! А знаєте, любий Банана, як це, певно, важко - рити землю копитцем у ортопедичному черевичку? А ще одночасно рими народувати (накшталт "тропіки - будемо"), а ще піаритися до почервоніння копчику... це вам не цицьки м"яти...
Ваню, любчику, давай вже швидше букву "Х" в абєтке своїй - і буде тобі щастя, поросятко :)))

© анонім (92.113.169.—), 21-04-2009

Йой! Цапенятко брикається і риє копитцем землю. Жахлива сцена. Ви тіко подивиться який талант "мудачило", "баран", "невіглас", "запалення 23 хромосоми" (sic!) - просто нутрощі болять як подумаєш скіко талановитих віршів ще напише наше юне поросятко із таким нестримним потягом до творчості. Вперед Івасик! Убий їх усіх!

© 321, 21-04-2009

Карповий, раз ти таке мудачидло недороблене, то і справді, чого з тобою розмовляти. Ти тупоголовий вишкребок, який крім тупості в голові має ще й запалення 23-ї хромосоми.... дійсно, до тебе дійти нормальна мова не може. Матом крити тебе, придурок, не буду, хоч ти на то й заслуговуєш.
Баран бараном і лишиться.
Я про так звану "геніальність" свою ніколи ніде не казав. В тебе глюки, викинь на смітник Кастанеду і Пєлєвіна. І вмийся холодною водою, як сам мені радив пару днів тому.

"тарші люди заслуговують на повагу з вашого боку тому, що вони побачили, пережили і зробили в житті набагато більше, ніж ви?" ---- а якби ти зустрівся, допустимо, з Адольфом Шикльгрубером, в якого вчора, до речі, День народження був... то в виду того що він за тебе старший, ти б теж його поважав, мабуть і все таке інше.....
Не треба тут робити з себе розумника великого, Карповидло. Ти нездара. Плювати скільки кому років. На вік опираються ті, кому більше нема на що опертись.

"І якщо ви гадаєте, що я чи той самий Олесь до вас звертається на ви через повагу, то ви трошки себе переоцінюєте. " ------ невже ти думаєш, що я настільки не розумію що і до чого =)))))) Наївний Михась =) Гарним ім"ям тебе нарекли. Та мало совісті вклали.
Бувай здоров, невігласе!

© Іван Лузан, 21-04-2009

Поправка: "великий шмат тієї життєвої дороги". Але то неважливо.

© Михайло Карповий, 21-04-2009

Іванчику, ну про що мені з вами балакати? Пояснювати вам очевидні речі? Повторити, що те, чим ви займаєтесь - це не зовсім мистецтво? Але ви вже чули цю думку в різних варіаціях від багатьох людей. Ваша реакція: на цьому сайті люди не доросли до вашого рівня. Світоч ви наш. По-друге, вказати, що Олесеві ви рівні хіба що за кількостю рук, ніг, очей тощо? Що старші люди заслуговують на повагу з вашого боку тому, що вони побачили, пережили і зробили в житті набагато більше, ніж ви? Що вони вже пройшли великий шлях тієї життєвої дороги, на яку ви в своєму ніжному віці щойно поставили рожеву п'яточку, оздоблену ортопедичним черевичком? Але якщо вас цьому не навчили матуся з татусем, то я і поготів не навчу. І якщо ви гадаєте, що я чи той самий Олесь до вас звертається на ви через повагу, то ви трошки себе переоцінюєте. Так що говорити з вами - це пусте марнування часу. Підростете - може, самі щось зрозумієте. Це, до речі, в ваших інтересах. Бо інакше на все життя залишитесь самозакоханим мудачком, впевненим у власній геніальності. А поки що ідіть ви нахуй, юне цапенятко. Мені з вами якось вже нецікаво вовтузитись, ваші подальші дописи я ігноруватиму.

© Михайло Карповий, 21-04-2009

Тільки людина з комплексом неповноцінності патякає про вік і тому подібні речі. В мистецтві всі рівні. В приниципі, як і у всьому іншому.
Звртання на Ти і на Ви - складне питання. Я вважаю що це погана традиція. І корінь її лежить в честолюбстві, а не в повазі.
А якщо зважити ще й на те що до Олеся поваги в мене немає, то тим більше.
І тому що тобі більше нічого сказати, Карповий, ти і базікаєш про такі речі. Бла-бла-бла.

© Іван Лузан, 21-04-2009

Ванюша, зелений ви хлопчику, між вами і дядею Олесем різниця в два ваших життя. Так що тикалка у вас іще не відросла, щоб йому тикати.

© Михайло Карповий, 21-04-2009

і тому що тобі нецікаво зі мною спілкуватись, ти всюди мені відписуєш =))) Сміхота та й годі.

© Іван Лузан, 20-04-2009

Шановний літераторе сучасної епохи, Вам ще пан Татчин казали, що Ваші відповіді прогнозовані. Пінг-понг, рикошет, як горохом об стінку. Вам що не кажи, а відповідь наперед відома. Ви мене не дивували і не здивуєте.
Підпис Ви мій бачите після тексту. Чіпляєтесь до дрібниць. Полеміку з Вами вести нецікаво. Пан Некрот - і той не забажав Вам відповідати, хоча він має ті ж самі політичні уподобання і віршує на одну і ту ж самісіньку тему. Краще вже не відповідайте, або відповідайте прогнозовано.
На все добре. Мені нецікаво з Вами спілкуватись на будь-яку тему.

© Олесь, 20-04-2009

"(ти ще давай Подер"янського розкритикуй) " - хіба це заклик критикувати? Іване, вчись грамотно висловлювати зміст своїх слів. Ти ж на нього ставиш! Це тобі не вірші писати!
Ст-К-П-ффе

© анонім (92.113.174.—), 20-04-2009

"Збочення в ньому найбільше" зітхнув Ваня і замріяно подивсь у далечінь...

© 321, 20-04-2009

хто сказав що не можна??
я питав, чому не критикують?

© Іван Лузан, 20-04-2009

Іване, то ви на зміст ставите, а на красу - кладете?
І чому не можна критикувати Подера?

Ст-К-П-ффе

© анонім (92.113.174.—), 20-04-2009

збочення в нього найбільше.

© Іван Лузан, 20-04-2009

А шо в Подера більше - краси чи змісту?

© Noelle Daath, 20-04-2009

Дві тези підкорили жіноче серце Сталевої Киці:
1) Але от в тому і різниця, що ти ставиш на красу, а я на зміст.
2) ти ще давай Подер"янського розкритикуй.

Гублюся у відповідях. Може, хто підкаже, що автор мав на увазі?

© анонім (92.113.174.—), 20-04-2009

* походять від мавп

© 321, 20-04-2009

А ви знаєте Іванко що кожна людина кожній приходиться родичем, максимум в сьомому коліні? Ванько - жиди і москалі а також ефіопи із турками і чукчами то ваші брати, поросятко моє арійське. Я вам навіть більше скажу - 200 років тому народилася людина яка 150 років як надрукувала свою головну книгу. Цей юбілей святкує весь світ. Так от, один з висновків сучасної науки, що базується на працях тієї людини, є те, що всі арійці від мавп, тобто від неписьменних абізян. Скажіть як ви, як почесний арієць ГАКу сприймаєте цю болючу для вас істину? З повагою.

banana

© 321, 20-04-2009

Було б чого журитись, вовчику наш білефельдський... :)

© Іван Лузан, 20-04-2009

Ех, Іване, Іване... всю душу мою як рентгеном наскрізь побачили :)) Не журіться, зайчику наш істинноарійський :))

© Михайло Карповий, 20-04-2009

Олесю, а мені здається що це в тебе зірочка. Ти вважаєш що можеш все і вся критикувати, хоча сам толком нічого не написав (принаймі, я не зустрічав чогось, що запало б мені в душу). Так, в тебе ритм і рима незрівнянно краща за мої (я ніколи то і не заперечував). Але от в тому і різниця, що ти ставиш на красу, а я на зміст.

Отаке о - це твій новий псевдонім?

Щодо дитсадівської події - то п"єса "Хлопчики". Багатьом подобається. Тобі - не подобається. От і вся казка про білого бичка. (ти ще давай Подер"янського розкритикуй)

© Іван Лузан, 20-04-2009

Карповий, це ти - втілення бездарності з психічним відхиленням під назвою "Синдром Жовчного Циніка"

© Іван Лузан, 20-04-2009

В них інколи, буває, промайне якась лелітка думки - та вона ховається у нашаруваннях текстів, дійсно, бездарних з в смислі технічної досконалості.
Думки, які наводяться автором, чомусь мають стверджувальну форму, вони нав'язуються читачу.
А чого був вартий той прозаїчний твір, в якому змальовувалась якась дитсадівська подія. Це ж треба було таке написати. А я не критикував, а було ж за що. Та всьому надходить кінець. Я ж і вцій події, яка трапилася, Івана не займав, а послав на 5 літер після того, як мене послали - хай не на 3 і не 5 літер, а все ж послали.
Манія величі у тебе, шановний літераторе. Якщо це хвороба, то навряд чи буде спокій ближнім і дальнім від Вас, шановний зореносцю.
Отаке о.

© Олесь, 20-04-2009

Та мені ж самому було цікаво, чи вивісить Іван подібний твір, чи не вивісить. Вивісив :))

Вельмишановний пане Іване, ваші вірші - дійсно бездарна хуйня :)) Але за це ніхто вас банити не буде, не переживайте.

© Михайло Карповий, 20-04-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.37068605422974 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …