Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51553
Рецензій: 96005

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Щодо деяких питань універсалізації здобутих автором результатів

(Рецензія на твір: Як писати фантастичні оповідання., автор: koka cherkaskij)

© Науковець, 10-07-2006
Даний методичний посібник, безперечно цікава та оригінальна розвідка щодо кореляції технічних засобів створення літературного креативу і засобів розширення свідомості продукуючих його автора з жанровою приналежністю тексту. Цей посібник, безперечно, стане у пригоді багатьом початківцям. Дещо дивує, що ця праця розміщена у рубриці художніх текстів, а не у рубриці статті. Варто зауважити - якщо назва починається із слова "Як" - йому прямий шлях до рубрики "статті", :).
Однак прикро, що автор не узагальнив свої надзвичайно цікаві результати. Тоді цей посібник можна було б розвинути у серйозну монографію з літературознавства.
Наприклад, якщо ви творите молотком і зубилом на прямовисній гранітній скелі - тоді вийде щось схоже на кодекс Хамурапі, коли пишите на папірусі і розширяєте свідомість просяним пивом - отримаєте щось моторошно-інфернальне, на кшталт Книги мертвих.
Коли користуєтеся авторучкою і розширяєте свідомість абсентом - виходить витончено-екзистенційні тексти. (побічні ефекти - автора може нудити)
Коли творите кульковою ручкою на сірому папері щільності 45 (піщая бумага) і розширяєте свідомість національно витриманою горілочкою - отримаєте щось хуторянсько-шароварне і можете впевнено очікувати номінації на Шевченківську премію (нехай вибачить .М.Матіос - вона приємний виняток).
Коли ж ви користуєтеся ноутбуком, (або ж лептопом - у дияспорі) але свідомість розширюєте не пивом, а дбайливо висушеними рослинками - не сподівайтеся що у вас вийде фантастичне оповідання. У кращому випадку - пересічний молодіжний роман. Тільки будьте обережні і ніколи не носіть свій гербарій у одній сумці з ноутбуком бо коли рештки рослин заб'ються у клавіатуру і тоді не будуть пробиватися деякі літери, а у молодіжному романі, на відміну від фантастичного оповідання, неолегогІзми не вітаються. Хіба що доведеться самотужки вводити це у молодіжну субкультуру як сленгове слівце.
Наприкінці бажаю авторові нових звершень як на науковій ниві та у красному письменництві.

З повагою,
співвідкривач Мак-арійської культури
та учасник фанклубу ім.КЧ,

Науковець




  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.025753021240234 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати