Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51558
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Хроніки Камаєва

(Рецензія на твір: Скельця, автор: Камаєв Юрій Статус: *Історик*)

© Антон Санченко Статус: *Експерт*, 08-01-2009
Недарма найцікавіший і найретельніший давньоруський літопис, з непідробною увагою до всіх, здавалось би, дрібниць життя, було писано саме на Волині. Це щоб Камаєву було на кого рівнятися :)

Коли сучасній українській літературі закидають те, що сучукрписи розучилися працювати з джералами, ходити до бібліотек та архівів, виписувати потрібні дрібнички в коленкорові зошити, досліджувати історичні реалії в підшивках старих газет, відслідковувати факти з життя прототипів ретельно, як слідчий, - те відбувається лише тому, що такі критики не читали КамЮ.

Тому-то прискіпування черкаських фотографів-аматорів до того, чи розмішували на чорному ринку закріплювач содою чи ще чим, можуть сприйматися лише з посмішкою. Бо постійний читач Камаєва впевнений, що ця дрібничка виникла не з безмежної творчої уяви автора, а зі спогадів очевидців щонайменше, і Камаєв, якщо захоче, може навіть послатися на потрібну сторінку волинських газет чи Уласа Самчука :)

Отож, щоб зняти з сучасної літератури звинувачення в безджерельності, треба лише чимшвидше надрукувати Камаєва, чого я йому й видавцям в новому році і бажаю.

Гарне оповідання, цікаві герої, непересічне вміння автора ввести читача в оману певними сюжетними ходами, несподівана розв'язка.

Авторе, пиши ще.

А.С.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.031863927841187 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати