Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51564
Рецензій: 96013

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: -, автор: Olvia)

© Олесь Барліг, 12-11-2008
якщо вже ти перейшла на "ти", то дозволь мені ще кілька зауважень стосовно твого опусу:
1. "Єдине, що мені аж ніяк не сподобалося, так це те, що прозаїків у книзі було представлено в два рази менше аніж поетів, хоч окремо присуджувалися призові місця за літературу та поезію. Це може свідчити лише про одне – не достатньо високий рівень багатьох молодих Запорізьких прозаїків".
ні, Ольвію, це свідчить лише про те, що організаторам конкурсу лінь було пошукати прозаїків для цієї збірки. поняття "конкурс" в цьому контексті, це фікція (хто яке "місце" зайняв вирішувало не "авторитетне журі", а, думаю, сам Григорій Лютий). на користь цього говорить те, що Ганна Лупінос звернулися до мене надіслати твори молодих авторів віком до 36-ти років. бажано з поезією, і якщо вже віршів немає, то найкрайняк підійде проза. Я від себе надіслав тих, хто і склав половину збірки: Діну Каленіченко, Ірину Грис, Тетяну Давидченко, Сану Праєдгарденссон, Юру Ганошенка, Славко Малі, Антоніну Ряховську і Сашка Колісника. Ще чотирьох авторів взяли з творами, які вони писали роки чотири тому, а зараз взагалі нічого не пишуть. Ось так і пояснюється нявність більшою мірою поезії у збірці.
2. "Всі, без виключення, твори написані в модерністському та постмодерністському стилі, навіть рима у багатьох віршах не „досконала”.
знову, що значить "модерніський стиль" та "постмодерніський стиль"? ти сама хоч розумієш, що говориш? те, що ти назвала, не може бути "стилем", а лише "течією", "напрямком", в крайньому разі "формою". окрім того, модернізм поділяється на акмеїзм, дадаїзм, символізм, футуризм, експресіонізм, імпресіонізм і тд. До якої з цих форм належать твори у збірці? Ольвію, це називається "чув дзвін, та не знає де він". перш ніж розкидуватися такими заявами сходи до бібліотеки і ознайомся з об*єктом своєї розповіді.
3. "Мініатюри Ірини Грис – це справжня абстракція з кашею дивних слів, які не мають свого чистого значення, а лише здебільшого слугують для створення настрою. Асоціації в різних людей різні, практично неможливо дізнатись про думки самого автора завдяки цьому".
Ольвію, чи відомо тобі взагалі про що твори Ірини в цій збірці? про те, що, скажімо, "Втрачений", розповідає про долю гудзика?

Ольвію, набираючись досвіду письменицького, не забувай і про досвід публіцистичний.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.026060104370117 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати