Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Тримай, баране, третій удар

(Рецензія на твір: ..., автор: Максим Кідрук)

© Петро Муравій, 11-11-2008
Ні, не правильно, баранів же ж не б"ють, баранів ріжуть або рвуть.
Максиме, мабуть час тобі вже забути, що ти пишеш про свою історію. Ти увесь час так палко наголошував, що герой "Хронік" ти власною персоною, а коли читачі обговорювали якийсь епізок, ти стверджував, як дуже сильний аргумент, що саме так воно і було. Та кому яке діло, як воно насправді було. Якщо ти шиєся в письменники, тобі треба зважати на читача, намагатися йому сподобатися. І перевіряти, аналізувати свої твори з такого погляду: а чи сподобається це читачеві? Затям собі, що для читача твоя особа має другорядне значення поряд із тим, що ти пишеш, і, головне, як ти пишеш. Я доволі товстошкурий. Я взявся тебе читати, принаймні, твої хроніки, і спокійно й товстошкуро прочитав твої гімни баранам. Але скільки б ти не писав про те, що не хочеш сказати чогось менш вигідного про людей, які народилися під іншими знаками зодіаку, ти це кажеш. При тім, ти вигороджуєш з поміж людей на почесне місце певну групу не внаслідок їх старання, наполегливості, праці, а внаслідок присутності на їхніх головах баранячих рогів. Або внаслідок вибраного батьками моменту зачаття. Знайдуться особи, які можуть доводити, що це справді дуже й дуже важливий чинник, але читати таке не дуже приємно, якщо тільки ти пишеш свої хроніки не тільки для "овнів".
"Я — Овен... І діло тут не в магії і не в зорях: я не вельми вірю у всі ті гороскопи та пророцтва, а також шаманів та хіромантів, які, гадаючи на півнячих яйцях, з великою точністю передрікають долю...не вірю у ту всю нечисть взагалі. Я вірю лише в силу Овнів.
...впертість та віра у власну життєву силу не полишає Овнів до кінця життя.
Пропоную віднині і надалі називати їх по-науковому — Homo Aries." Як на мене, ти тут суперчиш самому собі.
Епізод про реанімацію лишився загадкою: він не розкритий. Сказано, що Максим Кідрук у дев"ятнадцятирічному віці опинився в реанімації із хворобою серця; сказано, що мав усі шанси залишитися на все життя сердечником-інвалідом; сказано, що не став сердечником-інвалідом, а навіть найкраще на факультеті склав чи то залік, чи то екзамен з фізкультури. Але як йому це вдалося? Тому що він овен! Що??? Тьху!!! Дурна тварина.
Краще тобі повніше відкрити цей епізод з хворобою, на його прикладі показати витривалість і цілеспрямованість герою у подоланні труднощів, аніж співати гімни крученорогим створінням, на яких я, будучи тигром-близнюком, дивлюся просто як на ланку у системі мого лісового харчування.

"треба бути або повним кретином, або спорядженим як Рембо у В’єтнамі і таким же… коротше, треба бути повним кретином." - тут одного з двох кретинів треба прибрати.

"За кілька місяців? однак? приходить літо."

"кидаЮться лобовим ударом"

"поскаче знову світ за?очі, наче яка навіжена кобила."

"коли мені? кінець кінцем? вдалось переконати її," - тут треба вставити український фразеологізм "врешті решт".

Останнє попередження з лісу!

Тигр-близнюк.



  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.044798135757446 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати