Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51619
Рецензій: 96041

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Купіть собі курвиметер

(Рецензія на твір: тичина з рильським, автор: Андрій Любка)

© koka cherkaskij, 07-08-2008
Бо щось, курва, забагато курв у вашому, курва, шедеврі.
Я так гадаю, що то ви прагнете стати в один рівень із Міськом Барбарою, але розумієте, курва, для того ще потрібно мати, як це не прискорбно, курва, хоч дещицю, курва, таланту, розумієте, курва?

До речі, курва, про курвиметер. Такий прилад дійсно існує, але я не впевнений, що ви, курва, зможете ним, курва, правильно скористатися. Проте, щоб добро не пропадало, то ви його собі зможете кудись засунути, щоб писати ще кращі курвошедеври.

Для тих, хто погоджується читати далі, пояснюю: "курва"- це вставне слово, одне зі значень котрого є таке ж саме, як і у російського слова "бл*дь". Спекуляція , точніше зайва спекуляція такими вставними словами - це є ознака моветону. Якщо твір геніальний, то туди можна, для підсилення ефекту і для змалювання образів певних героїв, вставляти подібні вставні слова. ПРоте якщо твір є примітивним і ніяким, то скільки туди "курв" не повставляй, твір таким же і залишиться. ТОму порада : спочатку писати твір без вставних слів, потім кілька разів перечитати, виправити від граматичних та інших помилок, і лише насамкінець повставляти вставні слова.

Вставні слова повинні щось підкреслювати : настрій Головного героя, якийсь збіг обставин, посилювати якусь кульмінацію, передавати чиюсь вульгарну пряму мову і т.п.

Але якщо у творі немає кульмінації, то і немає що посилювати, вірно?
Якщо твір є суцільним монологом ображеного чимось автора, і цей монолог не обрамлений якимимсь описовими моментами, як картина без рамки, то ці вставні слова сприймаються не як вставні слова, а як звичайні матюки.

Два різні фотографи можуть фотографувати одну й ту ж саму жінку чи закохану пару, але в одного фотографа буде виходити порнографія, а в іншого - високе мистецтво.

Так само у Міська Барбари матюк набуває художнього звучання, а у даного автора матюк залишився матюком.

Дякую за увагу. Вибачте, коли що не так.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039781808853149 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати