Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51553
Рецензій: 96005

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Чудовий задум, але...

(Рецензія на твір: Колись тут була якась дурня, автор: Ольга Мігель)

© koka cherkaskij, 04-05-2006
Починається цікава полеміка. :)
Я гадаю, що якщо Ви уважно прочитаєте підручник з астрономії за 10 чи за 11 клас , то там буде і про розміри планет та Місяця, і про закони Кеплера, і ще багато-багато чого.

Про зв"язування дротів. Розумієте, тут також ляп. Тому що дроти , зазвичай, прокладаються внатяг, і щоб їх зв"язати руками , їх треба добряче попідтягувати. Я розумію, що після перебування в "Деракоді" Катерина могла набути нелюдської сили для того, щоб попідтягувати дроти, але, в такому разі дроти мали би або пообриватися, або ще щось... Крім того, Ви не вказали, яким саме вузлом зв"язувалися дроти. Якщо, не дай Бог, не морським, то вони під дієїю власної ваги повинні були б відразу порозв"язуватися ; а якщо морським, то треба було би перед тим розповісти, що якийсь час , до того як стати всесвітньо відомою "імператрицею мод", Катерина служила на рибацькому траулері чи займалася альпінізмом.

Потім, звідки у "цієї стерви" стовбняк ? Вона могла би так само перекодувати людей і на Землі, нікуди не втікаючи з неї. Яка різниця - на якійсь планеті. чи на Землі ?

Потім, поясніть мені , будь ласка, чим відрізняється процес рознесення астероїда вщент від процесу розкладання цього ж астероїда на атоми ? Мені все життя здавалося, що це одне й те саме. По крайній мірі, я не зустрічав ніколи іншого трактування терміну "вщент".

Потім, дивіться, на Землю з величезною швидкістю несеться гігантський астероїд. Він складається з атомів, по-любому. Як і всі ми. Як відомо, є таке поняття. як закон збереження імпульсу. Тобто, кожний атом астероїда має вектор імпульсу руху, спрямований в напрямку Землі. Нехай якимось гіпотетичним лазером рознесли цей астероїд на атоми. І що ми маємо ?? Тепер, замість одного астероїда до Землі несеться хмара з мільярдів і мільярдів атомів, які так само мають той же самий вектор імпульса руху. Чим краща хмара з мільярдів атомів від одного астероїда ? Чи Ви вважаєте, що ці атоми раптом взяли - і миттєво зупинилися ? Тоді, за законом збереження енергії, енергія їхнього руху повинна миттєво перейти у якийсь інший вид енергії, швидше за все - у теплову та світлову. Тобто, це мав би бути гігантський вибух. Землю би захлинув велетенський спалах, і вся Земля би згоріла у вогні. Тобто, по-любому мусила б бути катастрофа планетарних масштабів.

Крім того, що я не знаю за лазерами такої функції, як розкладання астероїдів на атоми ( хіба може це просто банальне випаровування речовини від нагрівання ? ), то я би Вас попросив не копіювати тупі американські фільми з Брюсом Віллісом в головній ролі.

Ще раз хочу повторити : у Вас чудовий задум - описати останні дні Землі перед падінням астероїда, який і так нам прогнозують астрономи десь чи то у 2008 , чи то у 2012 році. Але не можна просто дурити читачів. Читачів треба зачаровувати. Для глобальної катастрофи зовсім не обов"язково мати такого велетенського астероїда, який Ви описали. Достатньо кілька кілометрів у поперечнику.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.040073156356812 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати