ПОШУК
 

AlmaNAH






Жанри

Авантюрна проза
Авторська проза
Альтернативна історія
Антиутопія
Бойовик
Вірш
Горор
Детектив
Елегія
Жіноча проза
Жіночий детектив
Історична проза
Казка
Казка для дорослих
Кіберпанк
Конструктор
Лімерик
Мініатюра
Містерія
Містика
Ода
Оповідання
Переклад
Поезії
Поема
Постмодерн
Пригодницька проза
Притча
Сатира й гумор
Сонет
Соціальна драма
Трилер
Утопія
Фантастика
Фентезі
Цикл поезій
Щоденник

Гоголівський ФОРУМ




Наша статистика

Авторів: 848
Творів: 12981
Рецензій: 20396

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Про Зброю і Поезію

(Рецензія на твір: Баляда, автор: Yephrem Patsyukevitch)

© Сергій Ляшенко, 17-03-2008
Файна річ, як на мене.
Власне, грудну клітину в квадраті серця розкраяла така річ: "І ти, рядком устрелена з нагана". Це звучить сильно. Зовсім трохи перефразувавши Боба Марлі можна сказати: вірш,як куля - влучає, але не вбиває.
"Все риюся, мов півень у пшоні / на перлами засипаному лузі". Цікавий образ. Як на мене виглядаєдосить містично і тому чудово вливається до плетива на ймення Баляда. Пшоно ж бо,як і півень в українському космосі речі містичні та навіть потойбічні. І хоч мітичний їх сенс і не відіграєвеликої ролі, проте на форму грає першоклясно.
Добре спрацьовано і з мовою. Ріжноманітні діялектизми на кшталт аналітичного написання ся "Всі вийшли заміж подруги. І друзі / ся одружили. Тільки я ще ні..", "Як під собов не чуючи землі", "Помешкання, неначе мангишлак / заселений баскими тарганами / холодне й темне, хай би трафив шляк" додають своєї колоритности.
Словом, пане Єфреме, ви маєте цікавий стиль у написанні.
Дякую за гарну та троха тужливу баляду.

Відгуків поки що немає

© ,

  Додати свій відгук
 
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія ] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.00953006744385 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО  WWW.UKRKNIGA.COM - найбільший вибір словників та підручників в Україні
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif