Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51619
Рецензій: 96041

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Романтичні руїни (виключно за численними запитами телеслухачів)

(Рецензія на твір: ЗОЛОТИЙ, каже, ФОНД?, автор: козак Голота)

© Мандрівний Е, 07-11-2024
По-перше, нехай автор допису не ображається, але я ніяк не можу до кінця второпати, про що він запитує двома останніми реченнями. Гадаю, мовна еквілібристика буває недоречною, коли йдеться про технічні питання.

По-друге, хай автор не ображається х2, але його допис видався мені архинаївним, я б навіть сказав, марним. Проблема сайту не втому, що потенційний користувач «нічого не дійде» з видалених творів золотого фонду, а в тому, що потенційний користувач не дійде до самого сайту. Скоріше за все, він про нього взагалі ніколи не дізнається. А якщо дізнається, скоріше за все, злякається та втече після попередження браузера про не конфіденційність. Якщо ж не злякається та відкриє сторінку на свій страх і ризик, то, певно, одразу подумає, що з великою ймовірністю це скам або викрадена копія. Древній і нефункціонуючий (Украинская банерная сеть, СУМНО) дизайн і той факт, що значна частина (наразі половина) текстів на сторінці прози складається з чотирьох добре відомих слів, тільки переконають його в цьому. Тому на бажання новачка тут реєструватися й довіряти адресу своєї пошти сумнівним, з його погляду, інстанціям розраховувати не варто. А та людина, яка до всього перерахованого ще й відкриє сторінки авторів золотого фонду й щось у них прочитає, неіронічно заслуговує бути внесеною сайтом до діамантового фонду читачів. Щодо конкуренції за потрапляння в такий фонд можна не переживати.

Тож в таких умовах мені здається вкрай дивним взагалі вести якісь розмови про те, що в одного зі взірцевих, нібито, авторів видалені якісь-то там тексти більш ніж десятирічної!!! давнини.

З іншого боку, аби розважити читачів, скажу, що старий (legacy) дизайн чи його елементи могли би бути дуже стильною фішкою. Зараз існує мода на ретро. А тут ми бачимо таке собі неоретро, можна сказати, прямісінько з витоків української інтернет-культури. Тільки функціонал під цією антикварною обкладинкою має бути сучасний, зручний, продуманий. Однак на такі речі, тим більше некомерційні, потрібен суттєвий ресурс. А ресурс зараз має стрімку тенденцію скорочуватись, як і коло історичних користувачів. Щиро кажучи, я радше здивований, що сайт взагалі хоч якось функціонує. Респект тим, хто його підтримує.

Втім, зараз сюди можна зазирнути, так би мовити, за унікальним досвідом перебування в напівзруйнованому середовищі. Це, до речі, дуже діжітал-романтично. Багато людей від такого прям тащаться: колись Помпеї, потім Чорнобиль, тепер ГАК. От якби запусти піар хвилю серед істинних поціновувачів нижнього інтернету і представити їм ГАК як відбірну чіловарню для іліти, можна було б неслабко так хайпонути. Бо, камон гайз, скільки ще сайтів двадцять років існує у первозданному вигляді. Тоді нічого змінювати не потрібно, а слід навпаки час від часу підкидувати нердам для обговорення все нові й нові баги.
Якщо ви раптом подумали, що це я стібуся, то я цілком серйозно. Зробити з ГАКа популярний постіндустріальний мем, і це буде БІМБА-ПУШКА-РакЄТА. Люди навіть донатити будуть і мерч купувати.
А ще, як не дивно, виклавши сюди свої твори, автор має набагато кращий (неіронічно, кращий десь на півтора порядки) шанс отримати притомну (більш-менш) і розгорнуту (зрідка) рецензію порівняно з іншими аналогічними платформами. Принаймні так було, поки я не розлякав всіх дописувачів і рецензентів.

І тепер ви замкнені в одній клітці зі мною
Ахахаха-Ахаха-Ах-хахахаХАХА-пфе-кфе (злоепічно сміється, потім кашляє)

Уоттакуот
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.039330005645752 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати