Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51553
Рецензій: 96005

Наша кнопка

Код:



Рецензії

майже наукове пояснення

(Рецензія на твір: Кукурудзяні палички, автор: Меланія)

© koka cherkaskij, 16-12-2023
У дитинстві (у нашому дитинстві) ті палички майже всюди випускалися за одними й тими ж стандартами і технологіями. За процесом виготовлення продуктів, особливо тих, що призначалися для дітей, слідкували усілякі інстанції. За значні порушення можна було позбутися місячної чи квартальної премії, отримати догану із занесенням в особисту справу чи без такого, за дуже значні - вилетіти з роботи, сісти в тюрму (а потім гордо називати себе дисидентом і розказувати за перенесені особисто страшні комуністичні тортури "ні за що").

Тому ті палички, де б ти чи коли б ти їх не купив, - завжди були однаково якісні і однаково смачні.

Зараз в одному магазині можна зустріти ті палички двох-трьох виробників одночасно, причому різноманітних сортів: і солодкі глазуровані, і солодкі неглазуровані, і дуже солодкі, і не дуже солодкі, і дуже часто ти купуєш, наприклад, дуже солодкі, а вони виявляються не дуже солодкими чи й навіть геть несолодкими.
Звісно, ти можеш взяти ті не дуже чи зовсім несолодкі палички - і віднести в магазин з вимогою повернути гоші за неякісний товар. Якщо ти зберіг чек. Тобто, минули три-чотири дні, чи цілий тиждень або й місяць (ніхто ж не змушує тебе вжити ці палички саме в день купівлі, у нас демократія, не те, що в рашці, ти можеш ті плички їсти хоч би й через рік. або й зовсім їх не їсти, хто зна, може ти їх купуєш для якихось бомжів чи для ЗСУ), ага, і якщо ти виявив, що "Солодкі палички глазуровані" зовсім несолодкі та ще й, до всього, недостатньо глазуровані, ти викликаєш таксі і везеш ті палички назад в магазин.
А в магазині у тебе просять підтведити факт покупки цих паличок саме в їхньому магазині. А як ні - то арівідерчі. Але чека у тебе нема, а ти їм кажеш, що ось, у мене з карточки зняті гроші такого-то числа саме у вашому магазині. Тоді менеджер викликає старшого менеджера, старший менеджер викликає старшого касира, старший касир закриває касу, у якій ти робив покупки тх паличок кілька днів назад, усі покупці, що стояли з товаром до тої каси, дивляться на тебе з ненавистю, готові тебе розірвати. А тоді виявляється, що того дня ти ці палички взагалі не купував у цьому магазині.

І так далі.

Виробники паличок цю всю систему дуже добре знають - і тому, коли не можна виготовляти фальсифікат, але ж дуже хочеться, - виробнки тишком-нишком вироблять партію паличок з пониженим вмістом цукру.

І так у всьому.


А Сашка, який стояв на "шухері", так і не подав вам жодного знаку, бо так було задумано із самого початку.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.041734933853149 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати