Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: ПРодовження історії. 1905, автор: Natalka Myshkevych)

© Максим Т, 08-03-2023
Як на мене, публіцистичні цифри 47 і сім тисяч не пасують до загалом художньої стилістики твору. Наприклад, той же Паустовський не називав їх, коли йшлося по погроми в Києві, натомість згадує виття - якийсь незрозумілий звук, який зёявився над містом і поступово ним поширився та зробився нестерпно гучним. А то вили євреї, і те виття три доби висіло над містом, перекривши всі інші звуки.
Ще така штука... це дуже суб'єктивно. Про ці погроми, у Києві або в Одесі, є тексти свідків, наприклад, Паустовського про київський погром, Катаєва про одеський. І справа навіть не в тому, що вони те бачили, а Ви ні. Справа в тому, що обставини збігаються: переховування євреїв героями, ікони зі стін на вікна, візит чорносотенців, зустріч із іконою в руках на сходах (у Паустовського вони пішли собі, тому що їх нагнав ще гірший чорносотенець, аби не лізли без дозволу до його помешкання, а татові Катаєва таки прилетіло у вухо, та в обох випадках ті, кого переховували герої, не постраждали).
Але все ж таки вони це все бачили на власні очі, а Ви - ні, і через це Ваша історично-правдива історія дещо втрачає - на мій дуже суб'єктивний погляд, адже я ті розповіді знаю на пам'ять, а те, що розповів Паустовський, відбувалося в сусідньому дворі, за рогом, там, де я нині мешкаю.
А так-то да, Dj правду каже.
З повагою, МАксим
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.045635938644409 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати