Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Дуже контраверсійний твір

(Рецензія на твір: Мій дід, автор: Владислав Івченко)

© Камаєв Юрій Статус: *Історик*, 29-12-2007
І дуже глибокий із болісним переосмиленням історії. Він складає диптих із "Не можна забувати". Посил автора -жертва і кат глибоко повязані між собою, від жервтви до ката лише один крок і кат насправді теж жертва?
По давньому іконописному канону Іуду завжди малювали впрофіль, щоб люди не змогли заглянути в очі страшного грішника. Автор дав можливість нам проникнути у внутрішній світ такої людини. Герой не паталогічний садист, не зазомбований до кісткового мозку пропагандою фанатик, а чоловяга із ментальністю звичайного сільського дядька. Жертва обставин, нормальна людина волею випадку стає масовим убивцею. Дуже показове жонглювання героя морально-етичними категоріями - "їх би розстріляли і без мене". Хоча воно зовнішнє, для виправдання серед людей. Герой страждає, він розуміє що йому немає прощення і ні спроба маленького бунту проти системи, ні пігулки не допомогають.
Блискучо, нмд, один із кращих творів пана Владюші, навіть попри те що я не готовий сприйтяти авторську позицію, тисну рекомендувалку. Авторе, пиши ще!

Кам.Ю

Р.S.

Маю деякий сумнів щодо такого вже бездоганного функціонування системи із попатронним обліком і розписками у перші дні війни. У всякому разі, у нас це робилося похапцем, нашвидкоруч. На бюрократію не було часу.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.042293071746826 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати