Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51625
Рецензій: 96047

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Роман з капустою, автор: Natalka Myshkevych)

© Щєпкін Сергій, 14-11-2021
Можна одне маленьке запитання? Автором розглядався ось такий варіант першого речення: "Зранку Людмила вже твердо знала, що робитиме сьогодні", чи ні? Бо якщо "Так" - то це одне, а якщо "ні" - то це зовсім інше.
Якщо "Так, автор розглядав такий варіант, але зупинився на тому, що опублікував", то це означає, що автор свідомо вибрав саме такий тип розповіді, що опублікована, і в такому разі йому нічого дорікати - він так бачить і ходіть собі своїм городом.
А якщо "Ні, такий варіант автором не розглядався зовсім (так як і інші будь-які варіанти)", то це означає, що автор будує стіни, аби не дуло, і не облицьовує фасади, саджає сад, щоб їсти плоди, і не обрізає крони, спішить усе зробити, щоб встигнути, і повертається все переробляти.
Вираз "провести день", "як вона проведе день" - він якийсь табличний, заїжджений, зустрічається десь в дитячих творах, пояснювальних записках чи в якійсь іншій канцелярській літературі. Можливо це моя особиста точка зору, але мені так не здається.

Чому такий ґвалт навколо одного першого речення? Тому що практично увесь текст такий, але місцями, і часто, стрічаються епізоди, коли чиясь художня рука перемагає ту руку, яка тримає саме такий стиль цього оповідання.
Фу-ух, здається нікого не образив, ні себе) ні автора.
Колись я теж думав, що буде легко))
Зате цікаво)
:-) Щєпкін
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.043787002563477 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати