Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51559
Рецензій: 96010

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: ==, автор: Natalka Myshkevych)

© Інра Урум, 27-04-2021
Якщо перші два уступи викинути, то, мабуть, не так і погано. Серйозно - ви там наче взялись перелічити всі затерті штампи про Париж. Далі теж вистачає зворотів на кшталт "натхненний хаос паризької богеми" (ну звичайно натхненний, звичайно хаос, паризької, і звичайно богеми - ну а хто ще живе у Парижі), і вони найяскравіше підсвічують головну проблему тексту - ви пишете чиїми завгодно словами, тільки не своїми. Ну, тобто є і свої, типу "вереск китайською мовою" - але вони не достатньо продумані, модеа довго пояснювати чому Вереск і Мова разом в одному звороті творять логічний дисонанс. Шербурські парасольки, до речі, мають таке ж відношення до Парижа, як Моцарт до барокової музики.

Тобто все загалом скидається на трохи розтягнуту статтю для глянцевого журналу і, можливо, від цього читання хтось отримає щиру насолоду, але до літературного твору текст просто недотягує - для мене через свою мову - якщо я своїми словами по пам'яті перепишу Гамлета, це ж не буде шекспірівська драма - слова справді важливі. Але, підозрюю, і стиль викладу теж міг бути трохи иншим - персонажі у вас цікаві і колоритні, але вони не лягають кожен в свою ячейку, не творять цілу композицію - все разом більше схоже на одну неймовірно захаращену кімнату.

Сподіваюсь, инші оцінять твір прихильніше
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.037335157394409 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати