Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51622
Рецензій: 96045

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Надя, автор: Данило Чик)

© Інра Урум, 07-01-2021
Можна б сказати, що я тут програмово незгодний, тому що на моє переконання чим більша віра, тим більші сумніви, віра це завжли щось всупереч знанню і без сумнівів тут куди, а для слабенької віри вистачить і дрібки сумнівів, так - про людське око, аби були. Але твору як такого ця моя опінія не стосується. З твором можна не погоджуватися і сперечатися, цінність його все рівно лежатиме в іншому.
Стосовно самого твору - мені спочатку муляло що в діалозі голоси дівчинки і пастора практично ідентичні, аж наприкінці стає зрозуміло, що людина сама з собою говорить, але проблему це не усуває, тому що це ну ніяк не схоже на розмисли людини, що має певну релігійну освіту, релігійний бекграунд - надто всі питання формулюються заїждженими штампами, надто вони мало стосуються безпосереднього життя і служіння пастора. Питання в такому ключі могли би його, мені здається, турбувати в семінаристські роки, якщо не раніше, от саме таким способом сформульовані. Ну тобто загалом персонаж схожий не на пастора, а на людину, що раптом одягалася як пастор.
І вставити на самому початку ледь помітні язичницькі символи в плетінні, так щоб це ніяк не агукнулось у творі потім (ну не можна ж язичництво дорівняти атеїзму) це якось ніби марнувати полотно тексту.
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.02773118019104 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати