Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2696
Творів: 51404
Рецензій: 95942

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: П'ятий вершник, автор: Василевий тато)

© Вікторія Т., 03-05-2020
Вас, мабуть, знову роздратують мої зауваження, але це навіть не зауваження, а питання. Чому українці примітивізують самі себе? Чому вони дають прізвища героям своїх творів, такі як – Голоштанько , Голопупенко, або Шмарклявносі? Я знаю, що є багато смішних українських прізвищ, але ж більшість – цілком нейтральні. Чому герой оповідання повинен ходити у штанях із розтягнутою резинкою, які сповзають до колін, а у вільний час – пити горілку (і він, і його друг, який ще й жінку б’є)? Чи не є це підтримкою того самого стереотипу меншовартості, з яким ми нібито боремся? Потурання невибагливим смакам публіки, яка регочеться сама з себе, але й не збирається ні в чому виправлятись? Чи здається, що так – смішніше? Навіть кицька у головного героя – «одноока, з обірваним вухом, облізлим хвостом та драними боками». З мого досвіду, навіть підібрані коти мають якусь красу та грацію – це в них від природи.
Не буду говорити по суті твору та його ідеї, бо знову можу одержати відповідь на кшталт: «А звідки ви знаєте, як усе було?» «У вас є власний досвід?» Одразу кажу – у мене такого досвіду не було, тому свої зауваження щодо твору залишу при собі. Але відповідь на питання я б хотіла почути, тому що це стосується не тільки вас, мене це давно цікавить.
З повагою, Вікторія
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.029551029205322 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати