Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2685
Творів: 51016
Рецензій: 95762

Наша кнопка

Код:



Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: «ВОГНИСТО – ЯРІЮЧЕ, ОПТИМІСТИЧНЕ, ГЛИБИННЕ МАЛЯРСТВО ТАРАСА УСИКА»., автор: Андрій Будкевич)

© Інра Урум (93.170.66.—), 21-12-2018
От не можна просто так бути сучасним графоманом і не втулити у текст слова «синергія», як довго не кріпись, а воно все рівно десь вилізе. Але то таке, там цікавіше:
– «Досліджуючи живопис як різновид мистецтва» – що?! а різновидом чого ще живопис може бути, от взагалі? Ну, хіба що людської діяльності, чому б ще не вийти з такої «оригінальної» точки зору?
– «щораз більше переконуюся, що він перебуває в синергетичному зв’язку з музикою, поезією, красним письменством» – серйозно? знову синергетичненько, а про синестезію не чули, про взаємний вплив різних мистецтв? Дуже оригінальний погляд в наш час, настільки оригінальний, що переконуватися в цьому можна щораз більше і більше.
– «Окрім того, спроба розглянути творчість художника загалом, або навіть окремо взятий твір, без допомоги «інструментів» філософії, психології, приречена щонайменше на часткову невдачу…» – на часткову, тобто, в принципі, і не приречена, не може щось бути приреченим частково – коли може приречено, а може й ні, як пощастить. Таким чином це речення просто позбавлене сенсу і жодного змісту в собі не несе – можна розглядати творчість за допомогою філософії і психології, а можна без їх допомоги, або з допомогою чогось з них одного, або взагалі іншого, наприклад історії мистецтва чи культурології, але для того вже треба бодай щось знати, окрім словоформ слова «синергія».
– «Звичайно, погляд пошуковця з таких «відправних точок» є суб’єктивним (особливо в есеїстиці), але, може якраз в цьому і криється привабливість, оригінальність, саме такого підходу…» – розглядати чиюсь творчість за допомоги філософії і психології, тобто в випадку з психологією точно поза рамками мистецтва, то справді радше суб'єктивний метод, і, може, саме цим автору й привабливий, але що в цьому оригінального – висловити ще один суб'єктивний погляд – важко сказати.
На цьому, мабуть, зупинюсь. Можливо ще в когось стане бажання проаналізувати огляд трохи далі, зокрема про «оптимізм не тільки кольорів, а і смислів».
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.92424488067627 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …