Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2600
Творів: 47341
Рецензій: 92107

Наша кнопка

Код:Рецензії

Не сподобалось

(Рецензія на твір: ***, автор: Щєпкін Сергій)

© Валерій (92.112.226.—), 09-07-2018
Покійний був дуже непорядною людиною: комуніст, вбивця в 1993 році насмерть вбив людину і "втік" послом на 2 - роки в Канаду де наробив чудес. Як рухівець в чомусь "патріот" - (звісно грошей та влади) - Україну як державу не створив із своїми колегами, а... Просто вони поділились владою із комуністами які перефарбувались на новітніх демократів. Інтриги та домовленості із Юлією Тимошенко, подарований нею йому джип і так далі. Степан Хмара - цей "війний" революціонер достатньо про нього написав у відкритому листі та підросказав. Скажу чесно: - негерой, не патріот він, а запроданець і бандит, і це не тільки моя ОСОБИСТА думка. Зверніться до Степана Хмари та інших "революціонерів - вони просвітяь Вас, щоб не писали такої дурні...

А я, Пане Сергію вповні погоджуюся з Вашою думкою і про Пана Левка Лук"яненка як і про Україну. Я УКРАЇНЕЦЬ, який проживає у Польщі і слідкує за усіма подіями в Україні. На мою думку, Покійний Л. Лук"яненко, це чесна людина. Завдяки таким ЛЮДЯМ маємо УКРАЇНУ. Знаю, що Україна ще хвора, але лікувати її треба добрим словом і мудрими діями а не опльовувати її, як це чинить багато тих, про яких говорив і писав Покійний. Ви тут ПРАВІ! Вам нетреба виправдуватися перед недовченими. Тепер в добі Інтернету все можна знайти. Я, як і Ви ціную Л. Лук"яненка і також присвятив Йому свій акровірш. Почитайте і Ви, Пане сергію і всі, які згідні з Вам, або й ні. А ось і він:
Левко Лук’яненко
(акровірш)

Літо відкликало Його.
Емігрував Він в рай небесний.
Взяв те, в що вірив і пішов...
Колись з героями воскресне.
Осінь життєва, це добро.

Людям надію й віру ніс.
Уроки писав Україні
Книжка життя - правди міст,
Якого треба всім нам нині.
На ньому стане волі гість
Егіда – тризуб, жовто-синій
Над головами волі вість.
Крилатий синдром України
Опонентам, як в горлі кість.
08.07.2018р.
З повагою Василь Шляхтич з Польщі

© анонім (83.25.104.—), 16-07-2018

Даю відповідь по суті, раз Ви не анонім.
Степан Хмара звернувся з відкритим листом із звинуваченнями до Левка Лук’яненка у 2008 році після того, як останній розкритикував політику діючого Президента Ющенка. Саме після того! І ніяк не інакше.
Ющенко у 2006 році нагородив С.Хмару званням Герой України. Я не маю нічого проти С.Хмари, але особисто Вам подобається Ющенко у ролі Президента України? А С.Хмарі - подобався. Для мене Ющенко не ворог, це зрадник, який зрадив усі особисто мої сподівання, і який разом із Ю.Тимошенко був на прив’язі Москви. А зрадник – це завжди гірше, ніж ворог. А Вам теж мабуть Ющенко – то найкращий президент, чи не так? Ющенко і Лук’яненка нагородив званням Герой України у 2005 році. Чому його першим, а не Хмару?
Також С.Хмара виступав проти В.Чорновола, критикував того, казав що той не політик, а політикан. https://www.youtube.com/watch?v=_p2GuTWQskA Вам це теж повинно сподобатися.
Чому не запроторили у тюрму Лук’яненка, коли його авто у 1993 році збило жінку? Чи саме він був за кермом? Хто там на дорозі був винен – водій чи пішохід? У нас що – пішоходи завжди праві? Шукав в інтернеті про цю подію – так і не зміг знайти. Якщо знаєте – то скажіть.
У 1993 через незгоду з політикою уряду України Лук’яненко подав у відставку з поста Повноважного Посла України в Канаді і повернувся в Україну. Ви думаєте, що в ті роки політика України відповідала намаганням політиків Канади? Чи зараз відповідає? І Ви думаєте, що Лук’яненко там «наробив чудес»? Це так сказали канадські політики? Чи наші?
Коли він навчався в МГУ і був комуністом, то чому ж у 1961 році його приговорили до розстрілу? Почитайте хоча б Вікіпедію, послухайте слова Лук’яненка, як він пояснює і своє навчання, і вступ до компартії, і Вам теж все проясниться. Звичайно, Ви більше ніде нічого не бачили, не читали, тільки відкритий лист С.Хмари.
Л.Лук’яненко особисто є автором Акту Незалежності України, писав його власною рукою у власному зошиті. Хмара чи ще хтось йому заздрять? Чому це робили не вони? День Незалежності України якимось дивом співпадає з днем народження Лук’яненка. Навряд чи таку людину з її усім минулим можна називати «негерой, не патріот він, а запроданець і бандит»
Критикувати можна кожного, С.Хмару також. Але коли людина, яка зробила стільки, скільки зробив Л.Лук’яненко, помирає, то у нас в народі кажуть, що про мертвих або добре, або нічого. «Нічого, крім правди» додавав якийсь давньогрецький філософ.
І про манкуртів Лук’яненко писав у своїй книзі «Від хохла до українця», почитайте, можливо та книга для Вас.
Однак Ви мабуть скажете, що Вам це до одного місця і що це він так із Днем Незалежності України спеціально зробив, підладнавши його під свій день народження.
Ви хоча б знаєте історію Наливайка і Мазепи? Їх біографію? Якими шляхами вони стали для українців тими, хто вони є зараз? Чи для Вас Мазепа зрадник, так як для всіх москалів?
В моєму вірші все, все що згадане – то слова самого Левка Лук’яненка, подивіться його численні інтерв’ю. Абсолютно нічого я не додав від себе, у вірші тільки те, тільки те, що казав він. То що Вам «Не сподобалось»? Думки і слова покійника? Напишіть щось своє про нього і викладіть все так, як вважаєте потрібним.
А Ваші вірші мені теж не подобаються, бо від них тхне якщо не манкуртом, то шкільним трієчником – наголоси не перевірені, значення слів не перевірені, слова взяті якісь невідповідні, чого тільки вартує «вони бгались дійти до мети» у вірші про героїв! Ви хоча би подивилися, яке значення має слово «бгатися»!!! І це про героїв!
Ну що ж, якщо Ви любите Україну на власний розсуд, а не так як повинні її любити, будучи українцем, якщо не поважаєте її героїв, у яких завжди є мінуси так, як і в усіх інших теперішніх і бувших мешканців і всієї планети Земля, і України зокрема, то можете набрати повний рот фекалій (так роблять всі московіти, москалі, і їм подібні) і обплювати все те українське з ніг до голови. А потім любуватися на себе у дзеркало – який я чистенький і цяця!
Прочитали? Все прочитали? Прочитайте ще раз, бо трієчники читають і нічого не запам’ятовують.
А тепер прощайте, більше тратити на Вас свій час не буду, маєте свої мізки – з ними і розбирайтеся.

© Щєпкін Сергій, 10-07-2018

Анонімом був я! А так зберіг комп`ютер.

© Валерій, 09-07-2018

Шановний автор! Ви взагалі вмієте мислити самостійно, чи Ви звичайний зомбі чи манкурт!? У Вас вкладають програму, і Ви дієте за нею. А де Ви у цій дійсності?! Я ВИКЛАВ ФАКТИ! ПЕРЕВІРТЕ ЇХ, А ПОТІМ ПИШІТЬ ЦІ ДУРНИЦІ!

1. Руховці Левко Лукяненко країнська державу не побудували.
2. Добробут несалення незабезпечили.
3. Злигались із комуняками і поділили владу для подальшого дерибану.
4. Ворог (впершу чергу росіяни) біля воріт.

До того ж перевірте факти, що я виклав у рецензії та дайте відповідь по суті.
А на рахунок "нічого іншого на цім псевдоукраїнськім сайті і не чекав.
І не чекаю". - Ви неправі. Як раз такі псевдоукраїнці і превели Україну до сьогоднішнього стану. Я служив і в Радянській та й в Українській армії. Перший призив Незалежної України 1992 - 1994р. І у нас була ядерна зброя, стратегічні бомбардувальники, кількість війська на то й час була приблизно мільйон чоловік. А що зараз. Крим де я тоді служив у руках ворога. Військова частина зруйнована. Пепеошного захисту півдня України (Одещини) не існує. І це Ви називаєте Державою?! Болить мені... Бо НІЧОГО НЕ ПОБУДУВАЛИ, А ТІЛЬКИ ЗРУЙНУВАЛИ, А ТАК ОБІЦЯЛИ,,, А ТАК ОБІЦЯЛИ...

Мужайтесь, можливо правда зробить Вас вільним або вб`є як зомні. Дай Боже, щоб я помилявся.

© анонім (188.163.78.—), 09-07-2018

Ви не повірите - нічого іншого на цім псевдоукраїнськім сайті і не чекав.
І не чекаю.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BA%27%D1%8F%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D0%BA%D0%BE_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

https://www.youtube.com/watch?v=G2Qa5zCa-2g

https://www.youtube.com/watch?v=XZPo9aswfJY

https://files.ar25.org/sites/default/files/vid-khokhla-do-ukrayintsya.pdf

© Щєпкін Сергій, 09-07-2018

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.41789698600769 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …