А я в Могилянці в книгарні зроду нічого не купувала - ціни захмарні. Одного разу спеціально порівняння проводила, скільки де коштує книжка Ірини Фаріон "Правопис - корсет мови?" То у Могилянці вона була на пару гривень дорожча, ніж будь-де.
Н.Т.
© анонім, 24-09-2007 |
Це вже взагалі за межами мого розуміння, шановний пане Гоголе. Дійсно, я не знав і не читав жодних новин, хоча повз такі заголовки зазвичай не проходжу. Оце лише зараз, як ви мені сказали, знайшов на Телекритиці статтю про те, що не закрили, а відмовили попередньому орендареві й будуть торгувати самі. Си не єдина стаття. Інше все форуми.
Все рівно бридко. Людина 5 років розкручувала книгарню, щоб їй отак просто заявили, "далі ми самі, синку". Але мені здається, що вони недооцінюють складнощі чужого бізнесу, споглядаючи на нього зі сторони й рахуючи чужі прибутки, не маючи уяви про чужі витрати.
Тю.
Чесно кажучи, як сноб з червоного університету, я Могилянку завжди вважав вискочкою :) Їх на українській філології, виявляється, латини й старослов'янської не навчають, виявляється. Отака "словено-греко-латинська академія" :)
А.С.
© анонім, 21-09-2007 |