Журналіст: Добрий день! Я б хотів поставити вам декілька запитань.
Кандидат: Ну скажіть, коли це все закінчиться? То поставити запитання, то почути відповіді… Чомусь перед виборами цей електорат як з ланцюга зривається. Я розумію – коровай там принести, сальця запросити покуштувати на народному фестивалі, миску вареників перед бороду поставити… Ви, журналісти, тільки питання ладні ставити. А від них шлунок псується. Ну, гаразд, ще кілька днів вас потерплю. У нас же демократія.
Ж. Скажіть, будь ласка, чи правдива чутка, що після виграних виборів ви виплатите кожному членові вашої партії та активному діячеві виборчої кампанії 2000 гривень? Щоправда, я міг неправильно назвати цифру – дехто говорить про 2000, дехто про 5000, а є й такі, що теревенять аж про 8000, хоч мене не покидає відчуття, що вони щось наплутали.
К. Гммм… Я як народний лідер і справжній опозиційний діяч покликаний думати про все, і про це я теж думав. Але недовго. По-перше, у мене має бути відповідний голова Нацбанку, а не такий тюхтій, що замість простої як путінська копійка емісії буде вести якісь півторарічні фінансові виверти. По-друге, мені потрібні резервні запаси карпатського лісу, бо без нього нічого не вийде. По-третє, мені просто необхідні спеціалісти, які правдами й неправдами будуть застосовувати жорсткі ножиці цін. Принаймні на частині ринків. Ну хоча б на одному з ринків великого міста. Щоб туди ходили журналісти для репортажів про дешеве м’ясо. Наступним кроком будуть дотації потерпілому від попередніх кроків народному виробникові, отже, знову задіювати голову Нацбанку і ліс…
Ж. Отже, ви вважаєте, що найпроблемніше задіювати голову?
К. Ні, якщо так подумати, то можна й без голови. У мене є спеціалісти. Хороша команда. Це їх компетенція. А я простий слуга народу. Ага, мало не забув. Мені треба ще аналітиків, які стежитимуть за зростанням ВВП.
Ж. О, невже ви можете забезпечити його зростання?
К. З такими аналітиками – можу.
Ж. Ви декларуєте суттєве підвищення пенсій…
К. Я щойно говорив: за наявності необхідних ресурсів я можу підняти пенсії хоч утричі. Це навіть легше. Пенсіонери – люди скромні, не те що… До речі, саме тому я передумав робити виплати за активну виборчу кампанію. Треба, щоб усе було чесно. Простіше влаштувати перевибори і покластися на обмежене коло довірених людей. І звідки я можу поручитися, що не буде використано який-небудь транзитний сервер?
Ж. Зрозуміло. А що вас спонукало так лояльно ставитися до людей пенсійного віку? В юні роки ви, здається, не відзначилися благородством у цій площині. Немає повідомлень, що ви бодай перевели бабусю через вулицю.
К. Знаєте, головне те, що я роблю для них тепер. Не ставте, будь ласка, таких анальфабетичних питань! Це ж електорат, надія нашої держави. До речі, я залюбки переведу через вулицю ту ж бабусю. Особливо до дільниці. Особливо при відеокамерах.
Ж. Ви сказали – анальфабетичні. І я згадав, що позаминулої кампанії вас гостро критикували за брак освіти. Як із цим тепер?
К. Прекрасно. Я виправив свої помилки.
Ж. От наприклад, скільки книжок ви прогортали за цей рік?
К. У середньому переглядав чотири. Одну з мого рахунку на Канарах, другу зі Швейцарії, третю з США, а четверту мусив завести в Ощадбанку, щоб унормувати свою податкову декларацію. Я сам розумію, що це мало. Але ж саме задля цього я йду до влади – потрібно постійно підвищувати свої показники. Не давати собі перепочити! Форсувати темпи! Інакше атрофуються корисні навики…
Ж. Розмова з вами виявилася надзвичайно плідною. Дякую вам за висвітлені проблеми! Сподіваюсь, ваші слова сформують народний вибір. І наостанок: чи готують вас політтехнологи перед інтерв’ю й публічними виступами?
К. Ну, ви ж самі бачите. У мене своя особиста думка на кожний рахунок! І будь-які спроби її змінити ніколи ще не зазнавали успіху. Марно стараєтесь, шановні!
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design