Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2698
Творів: 51510
Рецензій: 95976

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 52451, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '18.119.118.180')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза когнітивна магія

Навички магії 3 частина

© Vasyl Shyrman, 14-10-2024
Читати частину 1 http://gak.com.ua/creatives/1/52449
Читати частину 2 http://gak.com.ua/creatives/1/52450

8. У магії немає правил
Це розуміння або відкриття. Я маю пояснити: у магії немає правил, є закон. Почнемо з цього. Чому в магії немає правил? Тому що правила є у людей. Маг, коли переходить у певну спільноту свідомих людей, позбувається правил. Він починає їх змінювати. Чому? Тому що правила – це певні обмеження. Маг знімає обмеження з себе. Тому в нього немає правил. Точніше, вони є, але ці правила базуються на законах. Звичайна людина створює правила, щоб обмежити себе або інших, або встановити певні межі: що можна робити, а що ні, іноді не розуміючи, чому це можна чи не можна. На відміну від цього, маг розуміє, чому він ставить те чи інше правило. Це головна відмінність. Крім того, правила мага завжди узгоджуються з його особистим законом, який базується на законах магії. Хто встановив ці закони магії? Ніхто. Тому аксіома "правил немає, є закони" не завжди точно відображає стовідсоткове розуміння. Закони в магії – це спостереження, аналіз, розуміння законів природи, енергії або того, що стається.
Ми розуміємо причину і наслідок. Якщо робити певні дії, отримаємо певний результат. Якщо це закладено в ритуалі або в магічному мисленні, ми маємо отримати відповідний результат. Ми спостерігаємо, як зміна даних впливає на результат. Якщо хочемо досягти певного результату, експериментуємо з послідовністю дій або змінюємо початкові умови. Якщо результат не відповідає нашим очікуванням, змінюємо похідні дані. Тобто первинні дані. Таким чином, ритуал, який працює — це закон. Якщо ти робиш так, то отримаєш такий результат. Що це? Це закон. Чи це правило? Ні, це закон.

Правила змінюються
Друге — як ми відносимося до цього. Це вже правило. Коли ми застосовуємо цей закон, коли його запускаємо, або коли обходимо — це правила. Проте на відміну від людських правил, магічні правила змінюються. У людей правила незмінні, наприклад: якщо чорна кішка перейшла дорогу — це погано, або релігійні й побутові заборони на їжу під час посту. Маги змінюють правила, оскільки вони досліджують закон.
Чи змінюються закони? Так, змінюються, але не ті, що вже визначені. Якщо ми визначили певний закон, ми діємо за правилами його використання. В цьому й полягає різниця і це важливо зрозуміти. Чи є у магії певні правила? Є закони. Закони, які ми винайшли для себе. Закон існує, якщо ми визнаємо, що його не варто порушувати через можливі наслідки. Наприклад, ми не ходимо з автоматом і не вбиваємо людей, бо розуміємо наслідки. Хоча війна часто свідчить про інше. У магічних законах ми певні речі не чіпаємо, бо вони несуть конкретні наслідки. Але ми також встановлюємо певні правила для обходу цих законів, щоб розуміти, як вони працюють. Якщо людина не розуміє механізму дії закону, вона не може ним керувати і для неї цей закон не існує. Якщо спитати: "Чому ти так робиш?" – вона відповість: "Не знаю, така традиція, такий закон." Проста людина може це сказати, але маг так не може, оскільки він має розібратися, як працює закон, чому він діє саме так і за якими алгоритмами. Тільки коли закон стає зрозумілим і проявленим, він працює. Якщо ти не розумієш, як закон працює, для тебе він не діє. Наприклад, візьмемо закон асоціацій. Ви знаєте, як він працює? Ні? Тоді він для вас не існує. Якщо ти не розумієш цього закону, він для тебе не існує. Ти можеш сказати: "О, я читав про це, чув щось про нього." Але якщо ти не знаєш, як він працює, цей закон не діє. Навіть якщо ти прочитав або чув про нього, без розуміння він не працює.
Треба зрозуміти, як працює закон асоціацій. Це просто приклад. Те ж стосується закону імені, закону синхронізації й інших. На сьогодні, з того, що я досліджував, є 23 закони, які можна зрозуміти, якщо добре їх вивчити. Хоча законів магії набагато більше, важливо те, скільки з них ми використовуємо. Ми можемо знати п'ять законів і розуміти, як вони працюють. На основі цих п'яти законів ми вводимо певні правила. І тут варто поговорити про особисті закони — для чого вони потрібні. Я згадую "кодекс мага". Для чого потрібен цей кодекс? Він постійно змінюється. Це не кодекс для всієї спільноти магів, як у випадку з орденом або ковеном, де вводяться загальні закони взаємодії між учасниками. Кожен маг має власні правила й закони, яких він дотримується. Ці закони прописуються енергетично. Тоді простір навколо мага діє за цими законами. Ти кажеш, як має бути і простір відповідає, як часто кажуть: "Всесвіт виконав моє бажання." Всесвіт відображає те, що всередині нас.
Якщо ти шукаєш випадковості від Всесвіту, він дає або забирає їх. Якщо ж ти шукаєш закони й правила, які ти розумієш і свідомо їх ставиш, це не обмеження. Це не такі правила, як "це можна", а "це не можна". Ти розумієш, чому щось можна, а чому ні. Це усвідомлення робить закони дієвими. Ці закони працюють у всьому, до чого ти торкаєшся. Вони допомагають магу легше проходити свій життєвий шлях і напрямок. Тому ці закони — це не обмеження, як часто думають. Це не про "не можна", як нас вчили в дитинстві: не можна — і все, без пояснень. Якщо будеш питати "чому", ще й по шиї отримаєш. Отже, батько чи матір кажуть: "Не можна", і все — це закон. Ми починаємо боятися, бо так сказали батьки. Але коли ми досліджуємо це, розуміємо, що насправді це було можна. Батьки, виявляється, брехали. Вони робили це і їм це подобалось, але при цьому говорили нам інакше. Це певний обман і ми самі починаємо брехати або створювати обмеження.

Намагаємося зрозуміти
У магії такого немає. Ми не соромимося, а намагаємося зрозуміти. Закони починають працювати тільки тоді, коли ми їх розуміємо. Основна думка тут у тому, що у магії немає правил — є закони, які ми розуміємо. Є лише ті закони, які ми можемо пояснити і зрозуміти, як вони працюють. Якщо ми не розуміємо закон, то для нас його просто немає — це всього лише обмеження або нерозуміння. Чим більше ми розуміємо законів, тим більше можливостей отримуємо. Можливості для того, щоб щось змінювати, тому що ми знаємо, що нас не вдарить, не зашкодить, ми обійдемо обмеження і все буде гаразд.
Є три основні закони, на яких базуються всі інші закони, які ми спостерігаємо. І в магії варто домовитися, що немає встановлених непорушних законів — є ті, які ми спостерігаємо. Наприклад, ритуал: якщо ми знаємо, що певна послідовність дій приводить до конкретного результату, то це і є закон. Ми отримуємо результат, виходячи з цих даних. Це так працює в магії. Закони можуть змінюватися, як змінюються ритуали. Але якщо ми маємо дієвий ритуал, який дає бажаний результат, то чому б нам не використовувати його далі? Якщо все працює, навіщо експериментувати з чимось іншим? Це ж абсурд. Ми будемо використовувати цей ритуал до тих пір, поки він приносить результат. Це принцип збереження енергії. Якщо ми будемо вводити нові змінні, нові вихідні дані, то не факт, що отримаємо бажаний результат. Можемо втратити час, щось піде не так і отримаємо негативні наслідки. Тож навіщо ризикувати? Ми вже знаємо, як отримати те, що хочемо. Якщо нам потрібен інший результат, тоді ми вже робимо щось нове.

Закон Цілісності
Всі абсолютно спостережувані закони базуються на законі Цілісності. У християнстві його називають законом любові. Я це слово відкидаю, тому що поняття "любов" чи "кохання" спотворене. Його перекрутили і воно асоціюється з чимось іншим, ніж те, що означало спочатку. Я вважаю, що це закон цілісності або закон цілої людини. Людина завжди приходить у цей світ фрагментованою. Коли вона народжується, вона не є цілою. Вона все своє життя збирає цей пазл, шукаючи втрачені шматочки. Людина все життя намагається стати цілісною — знайти свою "половинку", своє задоволення. І навіть упродовж всього життя чи всього свого втілення, вона прагне досягти цілісності. Закон цілісності або любові до себе, якщо хочете так сказати, народжує всі інші правила, закони, кодекси, обмеження та необмеження. Це так тому, що цілісність — це той елемент, який збирається поступово. Але треба зрозуміти, що у законі цілісності є три основні складники.
Перший з них — це Рівновага. Людина повинна бути в спокої. Чому люди постійно кудись біжать? Це не спокій. Спокій — це стан комфорту і рівноваги в оточенні. Є навіть такий вислів: людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити. Ми працюємо, щоб відпочивати, забезпечувати себе і так далі. Коли людина знаходиться в рівновазі, то її розум і тіло не хворіють. Суперактивність або захворювання — це не рівновага. Все має бути збалансовано, все має бути спокійно. Один із похідних законів цілісності — це спокій або рівновага. Врівноважена людина легше проходить через життя.
Наступний похідний закон цілісності — це закон Залучення. Ми залучаємо тільки те, чого дійсно бажаємо, навіть якщо не завжди це усвідомлюємо. Наприклад, якщо ми бажаємо чогось воно приходить, це означає, що діє закон залучення. Закон залучення працює таким чином: чим більше ми усвідомлюємо те, що робимо, говоримо, думаємо, тим краще ми взаємодіємо з цим законом. Наша думка не виникає просто так, вона є відображенням певних процесів. Все, що ми робимо, думаємо, або бачимо, записується. Уявіть, що незалежно від того, чи бачить це хтось інший, це все одно фіксується. Хоча ніхто не може побачити наші думки, вони все одно залишають слід у цьому просторі. Наприклад, коли людина робить щось, що вважає прихованим, навіть від Бога, це ілюзія. Як у християнстві — люди думають, що можуть сховати свої дії, відвернувши ікону, але насправді все фіксується в енергоінформаційних полях. Все, що ми робимо, думаємо, говоримо, навіть у моменти, коли діємо поспіхом або неусвідомлено, записується. Це відбивається в нашому енергоінформаційному полі і взаємодіє із законом залучення. Наші несвідомі думки і дії часто впливають на реальність більше, ніж ми уявляємо. Якщо людина знаходиться в рівновазі та має гармонійні стосунки зі своїм розумом і підсвідомістю, закон залучення починає працювати на її користь. В такому випадку вона може притягувати необхідні ресурси для досягнення своїх цілей.
Закон рівноваги говорить про те, що немає дефіциту або надлишку енергії. Наприклад, кількість чоловіків і жінок на планеті збалансована. Якщо десь не вистачає чоловіків, жінки народжують більше хлопчиків. Природа саморегулюється, підтримуючи рівновагу. Це не результат еволюції, а створена система, задумана великим інтелектом. Якщо ми використовуємо енергію в стані рівноваги і не створюємо надмірного потенціалу, а компенсуємо будь-який дисбаланс, тоді ми живемо гармонійно з розумом. Перший і другий закони — рівновага і залучення — роблять нас на дві третини цілісними.
Третій закон — це закон волі. Люди часто забувають про цей закон. Він каже: "Не порушуй волі іншої людини і не дозволяй іншим порушувати твою".законі цілісності. Робіть все з волі. Ми маємо вільний вибір і якщо хтось вимагає від нас щось робити, ми не зобов'язані слідувати цьому наказу. Якщо хтось говорить нам, що ми щось повинні, ми маємо право ігнорувати це. Ми не продаємо себе у рабство, навіть якщо це здається так. Воля є основним принципом і ми самі визначаємо свої обов’язки і обіцянки. Що б ми не вирішили робити, роби це добровільно. У всіх питаннях потрібно проявляти волю, а також розглядати рівновагу і залучення з погляду волі. Якщо ми хочемо щось залучити, визначаймо, чи дійсно це те, що ми бажаємо.

Фактор часу
Час грає важливу роль у нашому житті. Він потрібен для того, щоб ми могли роздумати і визначити справжні бажання. Сьогодні ми бажаємо одне, а завтра — інше. Істинне бажання може змінюватися з часом. Якщо наші бажання змінюються кожного дня, це вплине на результат. Наприклад, якщо ми в понеділок бажаємо одне, а в неділю — інше, наші бажання накопичуються і взаємодіють. Наше недільне бажання накладається на попередні бажання з тижня. Через це ми можемо отримати результат, який не відповідає нашим останнім бажанням, адже він є спресованим результатом всіх наших бажань за тиждень. Цей процес може призвести до того, що ми отримуємо не те, чого дійсно хочемо, а результат, який є сумішшю всіх наших попередніх бажань. Тому важливо бути уважним до того, що ми бажаємо і як це бажання формулюється.
Енергетичні витрати і компенсація
Щоб бути цілим, всі ці похідні закони повинні працювати разом. Закон рівноваги говорить про те, що ми не повинні створювати дисбаланс в енергії. Якщо ми робимо надмірну витрату енергії, нам потрібно компенсувати це. Наша енергетика повинна бути в рівновазі: якщо ми створюємо енергетичний сплеск, ми маємо компенсувати це з іншого боку. Коли ми хочемо щось отримати, потрібно дотримуватися принципу рівноваги. Це означає, що для того, щоб отримати бажане, ми мусимо внести в цей процес певний енергетичний вклад. Наприклад, якщо ми бажаємо отримати щось матеріальне або енергетичне, ми маємо віддати щось відповідне. Якщо ми просто беремо без віддачі, це може призвести до дисбалансу. Якщо ми набираємо щось, але не компенсуємо це, ми можемо постраждати. Люди можуть красти гроші, щоб отримати матеріальні блага, але це часто призводить до втрати чогось важливого, як-от здоров’я. Маги повинні розуміти, що для отримання чогось потрібно знати, чим ти готовий заплатити і забезпечити, щоб це було справедливе і відповідне.
Наприклад, ми купуємо щось у кредит або на умовах, які здаються вигідними, це також форма компенсації. Це свідчить про те, що ми не готові чекати або компенсувати в інший спосіб. Ми маємо розуміти, що є певні енергетичні витрати за все, що ми отримуємо.  Це принцип, за яким ми залучаємо в наше життя те, на що сфокусовані наші думки та слова. Ми отримуємо те, що думаємо і говоримо, це є частина принципу рівноваги.

Обмеження у магії
Хоча в магії технічно немає обмежень, на практиці все працює дуже жорстко. Якщо ми не знаємо законів магії і намагаємося маніпулювати енергією або силами без відповідних знань, це може призвести до негативних наслідків. Коли ми входимо у світ магії, перше, що потрібно зробити, — це ознайомитися з її законами. Це схоже на те, як у різних країнах діють різні закони. Якщо ми перебуваємо у новій країні, ми маємо розуміти, що там інші правила і закони, ніж у нашій рідній країні. Те ж саме стосується і магії.
Кожен напрямок магії має свої закони: Рунічна магія, Таро та кабала, чаклунство, відьомство, ритуали, обряди та інші. Ці закони були напрацьовані попередниками і є результатом їхніх спостережень та експериментів. Якщо ці закони були перевірені та підтверджені багаторазово, це свідчить про їхню дієвість. Знання законів магії дозволяє уникнути помилок і негативних наслідків. Без розуміння цих законів можна натрапити на проблеми. Магія працює у рамках певних правил і дотримання цих правил є необхідним для досягнення бажаних результатів.
Потрібно бути обережним, навіть у дрібницях, таких як, наприклад, “чухання носа”. Те, що може бути нормальним у звичайному житті, може мати інше значення у магічному контексті. Тому важливо розуміти, як саме потрібно діяти, щоб не припуститися помилки або непорозумінь.
Вивчення і розуміння магічних процесів
Коли входиш у світ магії, важливо зрозуміти, як саме вона працює. Магічні закони можуть діяти не так, як ми звикли думати. Існує навіть жарт, що в магії все працює через "дупу", тобто навпаки від того, як ми очікуємо. В магії є певні межі і правила, які можуть відрізнятися від нашого звичного сприйняття. Важливо зрозуміти ці межі і правила, перш ніж вступати в магічний світ. Нехтування цими законами може призвести до неприємних наслідків. Ми входимо у світ магії та ми не змінюємося, як людина. Ми залишаємося тією ж особистістю, з тими ж рисами і характером. Тому, розуміючи магічні процеси, потрібно бути готовим до того, що наша парадигма може не підходити. Може знадобитися адаптуватися до нових умов і правил. Щоб досягти бажаних результатів, потрібно розуміти, як працюють магічні закони і адаптуватися до них. Те, що працює у звичайному житті, може не працювати в магії. Нам може знадобитися змінити свою поведінку і підходи.

Перегляд парадигми
Якщо наш старий погляд не працює, потрібно змінити його на новий. Наприклад, замість того щоб "тупотіти ногами", ми можемо знайти інший спосіб досягти результату, наприклад, "плескати в долоні". Це означає, що потрібно бути відкритим до нових методів і розуміння, щоб досягти успіху у магії. Наші обмеження і недоліки в знаннях можуть бути перешкодою. Щоб успішно практикувати магію, потрібно замінити ці обмеження новими правилами і розумінням. Часто люди говорять про карму, як про причину своїх проблем. Але насправді, немає чітко визначеної карми. Людина сама створює свої проблеми і ці проблеми потрібно вирішувати в цьому житті, а не перекладати на минулі життя. Коли виникають труднощі в житті, наприклад, конфлікти на роботі, важливо не шукати виправдань у кармі або минулих життях. Справжнє завдання — розв'язувати проблему у теперішньому житті. Це може бути і зміна ставлення до ситуації і пошук інших шляхів для вирішення конфлікту.
Люди, які входять у світ магії, часто несуть з собою людські правила і обмеження. Але ці правила можуть не працювати в магічному контексті. Важливо бути готовим до змін і адаптуватися до нових умов, а не намагатися переносити свої людські уявлення про правила і обмеження в магічний світ. Потрібно бути мудрим і обережним, щоб не повторити чужих помилок. Перш ніж застосовувати магічні практики, важливо зрозуміти, що старі правила і обмеження можуть не працювати. Вхід у магічний світ вимагає змін у сприйнятті і підходах, а не збереження старих поглядів.
У магії важливо ставитися з повагою до законів і правил. Відповідальність за свої вчинки в магічному світі є набагато жорсткішою, ніж у звичайному житті. Якщо ми порушуємо певні правила, навіть встановленні нами раніше, правила, наслідки можуть бути миттєвими і суворими. У магії будь-яке порушення або невірно виконане діяння може мати миттєві наслідки. Навіть, якщо ми не визнаємо свою провину, то ймовірно, що наслідки будуть ще суворіші. Магія не вибачає легковажності і порушення правил може призвести до серйозних наслідків. Зауважу, навіть, якщо ці правила встановлені нами для нас же самих.

Спостереження і аналіз
Спостереження і аналіз є основами магічних наук. Не можна просто скопіювати ритуал або техніку і очікувати, що все спрацює. Магічний ритуал може працювати для одного, але не обов'язково для іншого, якщо у вас немає відповідних енергетичних інгредієнтів або умов. Перед застосуванням будь-якої магічної практики необхідно ретельно перевірити і проаналізувати всі деталі. Необхідно розуміти, якщо ви використовуєте неперевірені методи, ви несете відповідальність за результати. Не можна покладатися на те, що інші перевірять або підтвердять вашу роботу.
Спостереження та аналіз є критично важливими в усіх магічних науках. Щоб досягти успіху, потрібно не лише вивчати і виконувати ритуали, але й уважно спостерігати за їхніми результатами та аналізувати їх. Без цього підходу, магічні практики можуть мати непередбачувані наслідки. Важливо не просто застосовувати методи, не розуміючи їх та сподіватися, що все буде добре. Наслідки можуть бути, як миттєвими, так і відкладеними на не визначений період. У магії, якщо ідея або метод не підлягає перевірці або не можна відтворити результат, то це ймовірно, містифікація. Якщо вам кажуть про магічні практики, які не можна перевірити або зрозуміти, то можливо, це намагання обдурити вас. Дійсні магічні принципи повинні бути перевірені експериментально і давати передбачувані результати.

Реальність і містика
Важливо відрізняти дійсні магічні знання від містифікацій. Якщо ідея або практика, яку ви вивчаєте, не підлягає перевірці або аналізу, це може бути просто стереотип або містифікація. Найкраще перевіряти нові ідеї самостійно і робити висновки на основі практичних результатів. Якщо ідея перевірена і дає ті ж результати, що й у джерелі, то вона стає частиною вашого власного знання. Якщо ви застосовуєте будь-який метод або ідею, переконайтесь, що ви можете повторити результати самостійно. Це допоможе вам уникнути непотрібних помилок і краще розуміти магічні закони та принципи. Коли ви стикаєтеся з якоюсь новою ідеєю чи методом у магії, важливо не лише застосувати її, а й розібратися в деталях. Ви повинні зрозуміти, як ця ідея працює на всіх рівнях – від атомів до квантових часток. Не слід довіряти ідеям, які базуються лише на стереотипах чи містичних розповідях. Перевірка фактів і аналіз інформації є ключовими для забезпечення надійності і результативності ваших магічних практик.
Якщо хтось розповідає про контакти з інопланетянами чи інші надзвичайні ситуації, де немає конкретних доказів або пояснень, варто бути критичним. Перевіряйте, чи є логічні та обґрунтовані пояснення для таких заяв. Якщо інформація здається необґрунтованою або містичною, краще бути обережним і не приймати її на віру без належної перевірки.
Не варто сліпо дотримуватися жорстких правил, які можуть обмежити ваш розвиток. Правила повинні бути гнучкими і адаптованими до змінних умов. Якщо правило більше не працює або стає обмежуючим, його потрібно переглянути, якщо необхідно, змінити. Це допоможе уникнути застрягання в глухих кутах і підтримувати постійний розвиток у магії. Важливо, щоб ваш підхід до магії був динамічним і адаптивним. Регулярний перегляд і корекція своїх практик і правил допоможе уникнути застою і підтримувати постійний розвиток у магічній практиці.

9. Особистий кодекс
Почнемо з того, чому тим, хто ввійшов у магію і мають магічну свідомість, тобто потенціал мага, необхідно створювати свій особистий кодекс. Я вже говорив про це не раз і навіть натякав під час активаційних практик. Однак, можливо, десь було упущено головне питання: Навіщо потрібен цей кодекс? З кожним днем, навіть якщо ми цього не помічаємо, наша сила і енергетика зростають. Ми можемо цього не відчувати, але цей процес є. І якщо не використовувати цей потенціал — це може бути великим непорозумінням. Коли маг прописує у своєму житті певні особисті правила, вони починають підсилюватися його енергетикою та внутрішньою силою і ці правила впливають не лише на його побут, а й на реальність навколо. Ці правила стають невідділеною частиною його життя.
Особистий кодекс — це не про ритуали, клятви чи кровні зобов'язання. Це не про те, щоб різати пальці чи ловити когось для надрізів і принесення клятви кров’ю. Це про правила, які мають внутрішній сенс і транслюються на зовнішній світ. На певному етапі розвитку ви формуєте свій кодекс і ці правила стають не лише вашими, а й впливають на інших. Вони працюють так, що інші люди не можуть переступити через ці правила. Ваші слова стають реальністю: "У моєму житті це є, а цього — не буде". Ви можете прописати духовні правила, правила побуту, або правила стосунків з іншими людьми. Ваш кодекс може бути коротким або ж розширеним на десять і більше пунктів. Ви можете структурувати його за категоріями або кластерами: побут мага, побут відьми, або побут конкретної людини. Кожне правило, яке ви визначаєте, є тим, що ви вважаєте важливим і необхідним у своєму житті.
Не пишіть правила для когось іншого і не обов’язково показувати їх домашнім чи іншим людям. Ці правила ви пишете для себе. І, якщо змінюються певні обставини або виникає потреба, ви вносите корективи у свої правила. Тобто, ваші особисті правила стають керівництвом до життя. Важливо зазначити, що я не закликаю вірити мені на слово. Спробуйте самі. Почніть з не великого кодексу, а з п’яти пунктів. Пропишіть ці п’ять правил, які вважаєте важливими для себе. Це можуть бути закони, як, наприклад, "Закон Василя" або "Кодекс". Мені особисто подобається слово кодекс, бо воно має сенс кодування вашого розуму на певні правила.

Порядок у житті
Якщо ви прописали ці правила, віднесіться до них серйозно і виконуйте їх. Якщо не плануєте їх виконувати — не пишіть взагалі. Бо, порушуючи свої власні правила, ви отримаєте відкат, так само як ті, хто порушує ваш кодекс, отримують наслідки. Якщо ви боїтеся або не впевнені, що зможете дотримуватися правил — краще не створюйте їх. Якщо ж вам потрібен порядок у житті, то цей порядок почне реалізовуватися через ваш кодекс. Наприклад, ви можете прописати правило: "Мій начальник ніколи не підвищує на мене голос." І ви побачите, як насправді це почне працювати — на всіх навколо можуть кричати, але на вас ніхто не підвищуватиме голосу.
Цей кодекс почне адаптуватися через 21 день. Тому важливо дати йому час "налаштуватися". Я рекомендую переглядати і змінювати свої правила не раніше, ніж через 21 день. Ви пишете їх на 21 день і тільки після цього періоду можете вносити зміни, адже раніше зміни можуть зламати енергетичну структуру, яку будуєте. Це все передмова до детального розгляду наступних аспектів.

Старі та нові правила
Якщо ви вирішили прописувати нові правила, але у вас є старі, їх потрібно скасовувати. Для цього не потрібно шукати чорного кота або чекати повного місяця — всі ці містичні обряди не є необхідними. У вас є чудове знання закону волі і тому ви просто кажете: "Моєю волею я скасовую це правило, і більше воно в моєму житті не діє." Важливо прочитати це правило вголос або про себе, щоб воно було усвідомлено анульоване. Коли ви вводите нове правило, ви також кажете: "Згідно з законом волі, я вводжу це правило або кодекс у своє життя." Це правило діятиме на всі сфери вашого життя або ви можете визначити, в яких конкретних сферах воно має працювати. Як правило, воно поширюється на всі сфери життя, але якщо ви бажаєте, можете обмежити його вплив певною галуззю.
Пам’ятайте, що ці правила ви пишете для себе. Наприклад, правило може звучати так: "Мій начальник ніколи не підвищує на мене голос." Це правило не стосується безпосередньо начальника — воно стосується вас. Ви встановлюєте, що у вашому житті таке не відбуватиметься і саме це починає реалізовуватися. Ви не впливаєте на поведінку інших, але створюєте свій простір, де діють ваші правила. Спробуйте почати з чогось невеликого. Наприклад, введіть одне правило або кілька — не більше п’яти, щоб зрозуміти, як це працює. Пам’ятайте, що вам доведеться виконувати ці правила самим. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вас слухала, то і ви повинні слухати її. Правила мають бути справедливими і взаємодіяти з вашою поведінкою.

Особистий кодекс
Особистий кодекс — це не просто набір правил. Це визначеність. Це ідентифікація себе і свого місця тут і зараз. Якщо у вас ще немає особистого кодексу, спробуйте його створити. Але починайте поступово, додаючи правила одне за одним, щоб мати можливість їх виконувати. Правило номер один: згідно із законом волі, я вводжу правило. Далі, правило друге, третє, четверте, п'яте — все ввели згідно із законом волі і воно закріпилося у вашій свідомості. Якщо ви хочете додати шосте чи сьоме правило, просто прочитайте його вголос і скажіть: "Згідно із законом волі, я вводжу це правило у своє життя". Якщо ви бачите, що якесь правило не працює, або його результати вас не задовольняють, ви можете його скасовувати. Просто скажіть: "Я скасовую правило номер два" і замініть його іншим або відкорегуйте на свій розсуд. Це важливо проговорювати вголос або про себе, але не для якогось зовнішнього слухача, а для себе.
Річ у тому, що ваш розум — це ваш транслятор, який запам’ятовує ці правила і допомагає їх виконувати. Він буде вам про них нагадувати, коли це буде потрібно. Тому протягом перших 21 дня варто перечитувати ці правила щодня, щоб закріпити їх у своїй свідомості. Після цього ви почнете помічати, як ваші правила стають законом вашої реальності. Це є ідентифікація себе і своєї реальності. Коли ви прописуєте свої особисті закони або правила, ви не просто структуруєте своє життя — ви кодуєте свою свідомість, створюєте власну індивідуальну систему. Багато людей слідують чужим правилам і їх ідентифікують як таких, хто підкорюється зовнішнім нормам. Ви ж ідентифікуєте себе як окрему особистість, яка має свої власні правила.

Особистий егрегор
Уявіть, що хтось спостерігає за вами ззовні, наприклад, “зі супутника або літаючої тарілки”. Вони можуть побачити суспільство, яке слідує загальним правилам — це свого роду егрегор, спільна енергетична структура. Але ви створюєте свій особистий егрегор, вводячи свої правила і система розпізнає вас, як окрему одиницю в цьому егрегорі. Егрегор завжди починається там, де є правила. Якщо немає правил — немає егрегора. Деякі люди кажуть, що Одінизм — це релігія, але це неправда. Релігія — це егрегор, а Одінизм — це магія. Коли люди створюють капище або інші об'єкти, вони вводять правила. Як тільки вводяться правила, це вже стає релігією, егрегором або спільнотою, залежно від того, як вони самі це сприймають. Наприклад, чи існує егрегор у Telegram? Ні, тому що люди можуть просто зайти і вийти, без жодних зобов'язань. А ось на форумі егрегор може існувати, бо там діють правила. Отже, запам'ятайте: там, де є правила, відбувається ідентифікація особистості та створення егрегора. Сила егрегора не залежить від кількості людей, які його підтримують. Ви можете бути єдиною людиною, але по своїй енергетиці ви можете зрівнятися з групою. Це не залежить від того, ким ви є, а від того, наскільки ви накопичили силу. Егрегор формується через введення правил. Умови для зростання егрегора – це накопичення енергії. Це відбувається тоді, коли інші люди починають взаємодіяти з вашими правилами і дотримуватися їх, навіть не усвідомлюючи, чому вони підкоряються цим правилам. Це енергетичне підпорядкування.
Конфлікти між егрегорами виникають, коли один енергетично слабший. Але сильні духом не вступають у конфлікт, тому що вони розуміють, що таке зайвий потенціал. Сильний не конфліктує – він або підкоряється, або відходить. Спільнота, яка відчуває свою силу, може навіть нав'язувати свої правила. Наприклад, християни часто люблять нав'язувати свої правила. В одному з моїх відео про поховання, яке набрало 1400 переглядів, за пару днів, християни прибігли і почали проповідувати своє християнство. Конфлікти виникають через нерозуміння цих законів. Той, хто розуміє ці закони, ніколи не піде на конфлікт. Протиріччя між одним егрегором і іншим зазвичай виникає тоді, коли хтось намагається нав'язати свої правила. Це зазвичай відбувається безсвідомо — людина захищає свої межі, як собака, яка гавкає на чужих. Вона захищає свою територію, особливо коли відчуває страх. Слабші відчувають загрозу. Вони не розуміють, що наша сила не в тому, щоб поглинути чи нав'язати щось іншим, або зруйнувати, бо це призводить до самознищення.

Розширення енергії
Ми не витрачаємо енергію на захоплення чужої енергії — її не можна втримати. Натомість ми розширюємо свою енергію, стаємо сильнішими. Тому ми не намагаємося нав'язати свої правила іншим. Ми просто створюємо свої правила і до нас приходять ті, хто їх приймає. Якщо хтось не приймає — вони йдуть. Слабкі завжди йдуть на конфлікт. Якщо людина боїться, вона може зі страху зробити щось погане. Смілива людина не чинить злочину тому, що сміливість – це усвідомлення, а не відчай. Це велика сила. Конфлікт між егрегорами виникає, коли слабший егрегор відчуває небезпеку і починає оборонятися або йти на конфронтацію. Щоб цього уникнути, потрібно або уникати конфронтації, або ставити захист.
Закон волі полягає в тому, щоб ставити захист, але залишатися миролюбивим і врівноваженим. Якщо ви агресивні, то вам віддзеркалюється та ж агресія. Якщо ви спокійні, навіть якщо хтось агресивний, ваша рівновага його заспокоїть — принаймні щодо вас у вашому житті. Я згадую вислів Кастанеди, коли його спитали: "Що ти зробиш, якщо йтимеш темним провулком, і на тебе нападуть розбійники?" Він відповів: "Мене там не буде". Це означає, що маг не створює ситуацій, де можуть бути неприємності. Конфлікт шукають ті, хто на нього налаштований.
Конфлікт між егрегорами виникає, коли один слабкіший і починає оборонятися. Це звичайна ситуація. Хочу додати ще дещо, щодо сили та війни в Україні. Хто напав? Той, хто слабкий. Духовно слабкий. Так, в Україні теж вистачає недолугих людей, можливо, навіть більше, ніж треба. Але український дух сильніший і саме через це Росія злякалася. Вона напала не тому, що сильна. Сильний ніколи не нападає. Ось у чому річ.

Реалізація себе
Реалізація себе — це певний прояв. Чим більше ви реалізуєте себе, тим більше відповідальності берете на себе. Наприклад, коли ви створюєте кодекс з п'яти чи десяти пунктів, ви несете відповідальність за своє життя. Це величезна відповідальність. Реальність себе полягає в тому, що ви не просто розчиняєтесь серед натовпу. Ви стаєте помітними, проявляєте себе як особистість. Вас починають помічати, навіть якщо ви цього не хочете.
Коли ви досягаєте цієї внутрішньої сили, ви змінюєтеся. Ви починаєте світитися по-іншому, говорити по-іншому, думати по-іншому. Навіть мовчки подивившись в очі іншій людині, ви можете передати їй відчуття безсмертя. Це і є внутрішня сила. Ви не повинні порівнювати себе з іншими. Коли ви ідентифікуєте себе, порівняння більше не потрібні. Ви є тим, ким ви є. У вас є свій характер і якщо комусь це подобається — добре, нехай приймає вас такими, як ви є. Але і ви приймаєте інших такими, як вони є. Це головне. Ви не намагаєтесь нікого змінити, бо як тільки почнете змінювати інших, ви самі розчинитеся. Людину неможливо змінити — вона повинна змінитися самостійно. Ми навіть не можемо виховати дитину, вона сама себе виховує. Ми лише допомагаємо їй стати тим, ким вона є.

Самоідентифікація
Самоідентифікація важлива, тому що ви маєте знайти себе. Люди часто шукають визнання через порівняння з іншими. Наприклад, у когось багато підписників і це створює відчуття власної важливості. Але якщо підписників немає, то людина вже не вважає себе важливою. Це все про самоідентифікацію. Але ідентифікувати себе через приниження або знеособлення інших — це неправильно. Коли ви робите інших безликими, ви також обличкуєте себе. До вас притягуються люди, які є відображенням ваших внутрішніх граней. Самоідентифікація — це про повагу до себе і до інших. Коли ви прописуєте для себе правила, ви стаєте реальною особистістю. Це важливо не тільки для вас, але й для інших. Ви не зникнете, якщо будете поважати себе і не дозволите зникнути іншим. Це стосується і кодексу. Наприклад, ви пишете: «Я себе поважаю». Якщо ви себе поважаєте, інші також вас поважатимуть. Але водночас ви повинні поважати інших, тому що ви очікуєте такої ж поваги до себе.
Ця ідея зустрічається у багатьох духовних традиціях. Наприклад, у Біблії чи в інших магічних науках. Це не про білу чи чорну магію, а про розуміння самої суті. Якщо ми говоримо про темніші аспекти, то ми знаємо механізми, як знеособити людину або позбавити її самоповаги. Це один із найбільш шкідливих впливів — зробити так, щоб людина перестала себе поважати. Методи та механізми цього впливу — це вже технології.

Життя за правилами
Життя за правилами – це важливий аспект, особливо коли ви складаєте свій особистий кодекс. Ці правила повинні бути реалістичними, а не абстрактними. Наприклад, ваш кодекс не повинен базуватися на чомусь, що неможливо реалізувати. Перш ніж чогось вимагати від світу, важливо створити мир у своїй внутрішній реальності. Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, спочатку потрібно закінчити війну всередині себе. Якщо у вас внутрішній конфлікт, ви будете притягувати негативні ситуації у своє життя. Можливо, ви спостерігаєте новини, бачите насильство і хаос та це посилює ваш страх. Розум, який постійно фокусується на негативі, лише підсилює його. Пам’ятайте, що якщо розум бачить багато агресії, він буде генерувати більше агресії. Наприклад, якщо ви живете в районі, де часто відбуваються обстріли, це може бути пов'язано з внутрішнім страхом або настроєм мешканців. Ваш розум має бути відкритим до можливості того, що життя може бути інакшим. Ви повинні сказати собі: "Допустимо, це може бути". Важливо спробувати жити за власним кодексом, навіть якщо він здається нереалістичним. Спробуйте жити так протягом 21 дня. Якщо нічого не зміниться, ви можете переглянути і змінити правила.
Цей підхід допоможе вам зберегти спокій і знайти внутрішній мир, всупереч зовнішнім обставинам. Коли навколо вас є хаос і агресія, ваше завдання – утримувати мир і позитивний настрій всередині. Що буде далі – чи ви евакуюєтеся, чи ситуація зміниться, невідомо, але на цю мить ваш фокус має бути на збереженні внутрішнього миру і позитивного ставлення. Життя за власними правилами може бути ефективним, якщо ви дозволите собі вірити, що ці правила можуть бути реальністю. Це не просто фантазії чи вигадки, а життєві принципи, які ви готові втілити у своєму житті.
При складанні особистого кодексу, важливо дати собі дозвіл, що ці правила можуть бути застосовані на практиці. Якщо ви відкриваєте правила, але не вважаєте їх реальними, це як чародійство з фільмів, красиво, але не реально. Ваш кодекс має бути реалістичним і життєвим.

Прийняття правил
Прийняття правил – це не лише ваш особистий процес. Якщо ви живете за своїм кодексом, ваша спільнота також почне реагувати на ваші принципи. Люди відчувають енергію ваших правил і можуть слідувати їм, навіть без явних пояснень. Важливо бути твердим у своїх переконаннях: якщо ви не сприймаєте певні дії? чи поведінку, просто скажіть, що це не прийнятно у вашому житті. Якщо хтось у вашій спільноті не дотримується ваших правил або не розуміє їх, це може бути ознакою, що ця людина не ваш однодумець. Не варто витрачати час на переконання таких людей. Просто змініть умови і продовжуйте далі. Ті, хто справді зацікавлений і готовий підтримувати ваші принципи, будуть реагувати відповідно. Коли ви вивчаєте інших людей через спілкування, важливо розуміти, як належним чином взаємодіяти з ними. Якщо людина ігнорує ваші правила або ставиться до вас зневажливо, це не завжди пов'язано з їхньою соціальною позицією (хай то буде підлеглий чи керівник). Суть у тому, щоб підтримувати синхронізацію з іншими людьми, але не втрачати власну ідентичність. Не намагайтеся стати таким, як інші. Наприклад, якщо вони п'ють пиво або коньяк, це не означає, що ви повинні робити те ж саме. Важливо не просто слідувати за масою, а знайти свою власну ідентичність і бути твердим у своїх переконаннях.
У партнерстві або взаємодії з іншими людьми ви шукаєте спільні точки дотику, але це не означає, що повинні відмовитися від своїх принципів. Коли ви ідентифікуєте себе як індивідуальний егрегор (унікальний енергетичний блок), ви стаєте лідером, і люди навколо вас почнуть шукати, на що спертися. Вони можуть не питати безпосередньо про ваші правила, але вони будуть намагатися вписатися у ваші принципи і цінності. Приклад з Євангелієм показує, як Петро діяв без вагань. Коли Ісус вознісся на небо, Петро не став сумувати або шукати схвалення інших, а просто діяв відповідно до свого покликання. Він просто сказав: “Йду ловить рибу”. Він не запрошував йти за ним, він просто встав і пішов робите те, що вважав за потрібне. Це демонструє важливість твердої ідентифікації та власних правил. Якщо вам кажуть, що вам потрібно щось робити, це може бути спроба нав'язати чужі правила. Тримайтеся своїх принципів і не дозволяйте втратити власну ідентифікацію. Ваше особисте правило має цінність і через певний час вам не знадобиться спеціально писати кодекс – ви вже будете жити за ним.
Коли ви розвиваєте власні правила і принципи, вони з часом закріплюються у вас і стають частиною вашого життя. На початковому етапі не потрібно записувати всі правила – досить їх усвідомити і впроваджувати у своє життя. Записувати їх у вигляді списку може бути зайвим і навіть відволікати, адже правила можуть змінюватися у міру вашого розвитку.

Вплив чужих норм
Звільнення від нав'язаних правил і впливу чужих норм, це коли ви визначаєте свої власні правила, а чужі правила, які раніше мали на вас вплив, відходять на другий план. Основне питання полягає у тому, чи підкоряєтеся ви своїм правилам, чи чужим. Коли ви ясно усвідомлюєте і приймаєте свої правила, ви перестаєте реагувати на чужі поради, як на обов'язкові. Якщо хтось говорить вам, що вам "треба" зробити щось, ви маєте право відповісти, що це не підходить саме для вас. Існуючі чужі правила можуть бути корисними для когось іншого, але не завжди застосовні до ваших особистих обставин. Наприклад, якщо вам кажуть, що "треба" емігрувати в США або Ізраїль, це може не відповідати вашим планам або реаліям. Рекомендації, які ви отримуєте, мають бути спробою поділитися досвідом, а не нав'язати вам певні правила. Наприклад, якщо хтось любить солоні огірки, це не означає, що вам також їх потрібно полюбити. Просто спробуйте це, як можливий варіант, а не як обов'язкове правило. Важливо враховувати власні обставини і вибирати те, що відповідає саме вам. Коли ви визначаєте свої власні правила, вони негайно починають контрастувати з чужими правилами, які ви раніше дотримувалися. Це може створити конфлікт, оскільки старі правила ще намагаються впливати на вас, а ви вже встановили нові. Щоб усунути цей конфлікт, важливо чітко відзначити, що нові правила для вас є обов'язковими, а старі — відхилені.
Важливо не досягати крайнощів і не порушувати закони, наприклад, кримінальний кодекс. Проте, у межах особистих правил і соціальних норм, ви можете коригувати свої принципи так, як вам зручно. Щоб створити особистий кодекс, розпочніть з написання проєкту або версії цих правил. Не намагайтеся одразу все написати і затвердити. Замість цього, розробіть варіант правил, дайте йому "відлежатися", потім перегляньте і відкоригуйте. Ваші правила мають бути чіткими і прийнятними для вас. Наприклад, ви можете написати кілька варіантів одного правила, а потім вибрати найкращий. Якщо не можете вирішити, який варіант кращий, використовуйте інструменти, такі як Руни, для допомоги у виборі.

Проєктування особистого
Проєктування особистого кодексу має починатися з визначення сфер вашого життя, до яких ці правила будуть застосовуватися. Це допоможе зробити ваші правила більш осмисленими та відповідними вашим потребам. Коли ви створюєте свій особистий кодекс, визначте сфери впливу, в яких ці правила мають діяти. Ви можете або конкретизувати правила для окремих сфер, або зробити їх загальними, щоб вони охоплювали декілька напрямків. Наприклад, одне правило може діяти на кілька сфер вашого життя, або ви можете почати з одного напрямку і поступово розширювати його дію на інші сфери. У створенні кодексу немає жорстких інструкцій або стандартів. Існують лише загальні спостереження та практики, які можуть бути корисними. Розпочніть з проєктування правил, напишіть першу версію і дайте їй відлежатися. Перегляньте її через кілька днів, якщо потрібно, коригуйте. Ваші правила мають бути чіткими і осмисленими.
Після того, як ви активуєте кодекс, ведіть нотатки про те, як він впливає на ваше життя. Це допоможе вам усвідомити, що працює, а що ні і вдосконалити ваші правила. Нотатки можуть бути у щоденнику або блокноті. Ці спостереження допоможуть вам уточнити і вдосконалити ваш кодекс. З часом, ваш кодекс стане частиною вашого внутрішнього усвідомлення. Ви будете інтуїтивно знати, що робити і чого уникати, без потреби в написаних правилах. Якщо у вас виникають сумніви, уточніть їх у вашому проєкті. Сумніви можуть негативно вплинути на виконання і енергетику ваших правил, тому важливо, щоб ваш кодекс був чітким і стабільним. Намагайтеся не ставити безмежні межі. Встановіть конкретні границі, щоб забезпечити чіткість і стабільність у вашому кодексі.

Помітні зміни
Коли ви впроваджуєте свої правила та починаєте жити за ними, ваше оточення може помітити ці зміни. Можливо люди, з якими ви спілкуєтеся, відзначать, що ви стали іншим. Це нормально, адже раніше ви могли жити без чітких правил або керуватися чужими стандартами, а тепер ви слідуєте власному кодексу. Люди, які вас оточують, відображають ваш внутрішній стан. Якщо ви твердо дотримуєтеся свого кодексу, то і люди навколо вас теж можуть підлаштуватися під ці зміни. Це стосується особливо близьких людей — партнерів, друзів. Вони, ймовірно, сприймуть ваші нові принципи і підтримають вас у ваших зусиллях. Важливо не просто застосовувати правила, але й пояснювати їх у разі необхідності. Наприклад, якщо ви вирішили бігати вранці, то ваше оточення може бути здивоване, але якщо ви твердо тримаєтеся свого рішення, вони поважатимуть вашу вибір.
Пам’ятайте про толерантність у вашому впливі на інших. Ваш потенціал може бути значним і ви маєте бути обережними, щоб не перевантажити людей навколо вас. Ваші правила не повинні шкодити іншим або створювати конфлікти. Важливо знайти баланс і дотримуватися принципів, які не шкодять, а допомагають вам і оточуючим. Встановлюючи правила, уникайте крайнощів. Ваш кодекс повинен підтримувати рівновагу, а не навпаки, створювати стрес або конфлікти. Рівновага у ваших правилах допоможе забезпечити гармонійний розвиток як у вас, так і у ваших стосунках з іншими.

Темні та світлі аспекти
Людина, яка знаходиться в рівновазі, може відображати як темні, так і світлі аспекти. Якщо хтось виявляє до вас заздрість або має негативні емоції, ця темна енергія може бути відзеркалена вами. Проте ваша мета не в тому, щоб мстити, а щоб врівноважити ситуацію. Коли людина негативно ставиться до вас, вона отримує те, що сама відправляє у світ і може вважати, що це наслідки ваших дій, хоча насправді це її ж власні негативні емоції, які повертаються до неї. З іншого боку, доброзичливі та щирі люди, які бажають вам добра, отримують позитивний відгук у своєму житті. Рівновага полягає у тому, що ваше ставлення і дії віддзеркалюються у вашому оточенні.
Ми маємо певну функцію "тригера" — наші дії можуть запускати події або емоції у підсвідомості інших людей. Тому важливо пам’ятати, що будь-які встановлені правила, табу чи дозволи мають бути в рівновазі. Чим більше ваш кодекс буде гармонійним, тим легше вам буде жити без перекосів.
Надмірний потенціал
Щодо надмірного потенціалу — це відчуття власної важливості, яке може бути як завищеним, так і заниженим. Коли ви відчуваєте себе надто важливим, ви можете очікувати, що інші повинні підлаштовуватися під ваші правила, що є ознакою завищеного потенціалу. Однак, відчуття власної неповноцінності також є формою завищеного потенціалу, тільки в іншому напрямку. Рівновага в цьому випадку означає уникання крайнощів — ні зниження, ні підвищення власної значущості. Ваш енергетичний стан і рівновага в кодексі мають бути добре відстежені, щоб підтримувати гармонію в житті.
Ваша особиста ідентифікація формує ваше життя відповідно до встановлених вами правил. Коли ви створюєте свій особистий кодекс і живете за ним, він визначає межі вашого поведінки та взаємодії з іншими. Важливо уникати пересікання цих меж, щоб не порушувати свої власні табу і не допускати чужого втручання на вашу територію. Коли ви звільняєтеся від зайвих елементів і неосновних впливів, ваша енергетика набирає сили. Уявіть, що ви маєте можливість підключити свою енергію до електричної мережі і ви змогли б забезпечити електрикою не лише свій дім, а й сусідів. Ми часто недооцінюємо свою енергетику, оцінюючи її тільки через фізичний стан. Насправді енергетичне поле, яке можна порівняти з душею, є значно потужнішим.
Звільнившись від наносних впливів, ваша енергія досягає нового рівня, але будь-який перекіс або перегрів можуть призвести до серйозних наслідків, таких як вибух. Важливо не впадати у крайнощі і не допускати, щоб ваше емоційне самозаперечення переросло в небезпечний стан.
Не варто жаліти себе або засуджувати за власні слабкості. Замість цього, зосередьтеся на пошуку механізмів для повернення в рівновагу. Придумайте собі позитивні стратегії, які допоможуть зберігати баланс і підтримувати позитивний настрій. Ваша мета – не дати собі впасти в крайнощі, а підтримувати постійний баланс, як корабель, що лавірує в бурному морі. Шукайте способи, щоб зберігати свою рівновагу і не дозволяти, щоб вас виводили з рівноваги інші чи обставини. Ваша реакція на стрес і втручання в вашу рівновагу є частиною вашого контролю. Важливо навчитися управляти своїми емоціями і не реагувати на виклики, які можуть вивести вас з внутрішнього балансу.

Далі читати 4 частина http://gak.com.ua/creatives/1/52452

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)

не сподобалось
сподобалось
дуже сподобалось



кількість оцінок — 1

 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.054586887359619 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати