ГОЛОДОМОР.
(Стаття №32).
В-13 32. ДО ЧИТАЧА.
Читач не повинен сприймати описувані події, а це: масове вимирання людей, репресії, людожерство, як щось виняткове, яке відбувалося тільки в моєму селі в період колективізації і навмисно створеного голодомору. Все, про що описано в роботі «Голодомор», відбувалося в 1932/1933 роках не тільки в моєму селі і в мої місцевості, але це було по всій Україні. Найбільш масові вимирання людей і трагічні голодні смерті, наскільки я обізнаний в цьому питанні, були у Черкаській, Харківській, Миколаївській, Сумській, Кіровоградській, Одеській, а також і Вінницькій областях. Вважаю, що в інших областях України від голоду також помирало дуже багато людей, але це було в менших масштабах.
Ваш оповідач не володіє повною інформацією про голодомор по всій території України. І не знає, наскільки великими були масштаби вимирань населення в тій або іншій області. Яка численність померлих в роки голодомору ніхто не знає. Офіційні приблизні дані (від 4-х до 12-ти мільйонів чоловік) визначені при помощі математики. Цим даним не можна довіряти.
Я описую трагічні дні голодомору 1932-33 років, і все, що було з ним пов'язано тільки в рамках мого села. Але та мала частина відомих мені випадків, що відбувалися під час голодомору в мому селі, може привести будь-яку нормальну людину в стан шоку.
Збожеволіле голодне населення мого села, щоб вижити, їло в той період неїстівних тварин, померлу худобу, траву, атакож і трупи людей. Люди скоювали злочини, вбиваючи дітей і дорослих людей. Голодні люди були доведені до тваринного рівня. Багато людей займалися трупоїдством. Вони їли різну гниль, наприклад: навесні на своїх городах викопували перемерзлу гнилу картоплю, змішану з землею, готували з цієї маси млинці і використовували їх в їжу. Вид цієї делікатесної страви був схожий на «коржі», які ми можемо бачити на луках, де відбувається випас тварин. Думаю, ця їжа у кожного з вас викликала б нудоту і відразу до їжі на багато днів.
Читач, якщо мої публікації викликають у вас сумнів щодо описуваних подій, і ви сумніваєтесь в правдивості викладеного матеріалу і, тому, з недовірою ставитеся до нього, пропоную вам звернутися в Київський національний музей голодоморів за адресою: (01601, м. Київ, вул. Лаврска-3). Ви отримаєте інформацію про те, як збожеволілі голодні люди вбивали дітей з метою канібалізму. Ви дізнаєтеся багато інших фактів, що підтверджують події, про які і я вам розповідаю. Вважаю, співробітники музею розсіють ваше невірство.
Оповідач не хоче ускладнювати своїм коментарем тему насильства влади над місцевим населенням в період голодомору і давати оцінки збожеволілим від голоду людям. Дії голодних людей не підлягають поясненню. Ця тема підлягає вивченню фахівців, і вона ближче стоїть до психологів, ніж до мене.
У багатьох громадян голодомор, як історична подія, як геноцид українського народу в першій половині двадцятого століття, викликає невіру в факти, які публікувалися у пресі, а також висвітлювалися по каналах телебачення. Про ці історичні події я також опісую в статях «Голодомор». Невіра в голодомор у багатьох громадян, вважаю, відбувається тому, що ці пани ніколи не чули про голодомор, а якщо і чули, то володіють недостатніми знаннями про голодомор українського народу. Природно, вони не готові до сприйняття описуваних шокуючих подій. Громадяни, які заперечують штучно створений голодомор і події, які відбувалися в той період, нехай вивчають історичні джерела. В даний час вони доступні для читання. Вони друкувалися багатьма виданнями, а також вони є і в інтернеті. Отримані знання про голодомор розсіють їх сумніви.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design